gde bezbedno da se cuva slike online..

Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.318
Sve sto je na internetu nije sigurno.Zato pomalo kupuj DVD-e ili USB sa vise GB i prebaci.To ti je najsigurnije.Hvala svima kiji daju besplatan prostor na online,ali cim je besplatan,znaci i da je moguce otvoriti ga,pa makar i slucajno.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
30.637
kako reče Jole,ja sve držim na stikeru,porodične fotke,i normalno samo ja i supruga znamo gde je....
 
Učlanjen(a)
14.06.2016
Poruka
3
DVD nije bas neki sigurni backup. Desilo mi se da na kvalitetno DVD-a postavim neki backup i da posle par godina nemogu da otvorim dosta stvari. Ipak je OK da se koriste cloud servisi (ja koristim Mega) ali isklucivo kriprirani sadzaj, makar i sa winzip.
Sad mi je i Dropbox dao 50GB free sa Samsung telefonom koji sam kupio.
A zadnje vreme koristim i Google Photos. Ako postavis da se slike i videa zacuvavaju u original onda imas samo 15 GB ali sa High Quality (OK kvalitet, prihvatliv za sve) onda imas neograniceni prostor na google cloud
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.318
DVD nije bas neki sigurni backup. Desilo mi se da na kvalitetno DVD-a postavim neki backup i da posle par godina nemogu da otvorim dosta stvari. Ipak je OK da se koriste cloud servisi (ja koristim Mega) ali isklucivo kriprirani sadzaj, makar i sa winzip.
Sad mi je i Dropbox dao 50GB free sa Samsung telefonom koji sam kupio.
A zadnje vreme koristim i Google Photos. Ako postavis da se slike i videa zacuvavaju u original onda imas samo 15 GB ali sa High Quality (OK kvalitet, prihvatliv za sve) onda imas neograniceni prostor na google cloud
Probaj instaliraj neku vrstu NERO-a i videces da ce mnoge te diskove da procita.
 
Natrag
Top