Gatuzo: Real neće biti prvak Evrope

Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.348
Gatuzo: Real neće biti prvak Evrope
3. avgust 2009.

00007274.jpg


Borbeni defanzivni vezni fudbaler Milana, Đenaro Gatuzo, tvrdi da Real Madrid neće biti tim koji će osvojiti narednu Ligu šampiona.

Sa Ronaldom, Kakom i Benzemom u timu, Real, naravno, slovi za jednog od favorita elitnog takmičenja, međutim, njihov dolazak u redove "Kraljevskog kluba" nije ubedio popularnog Rina da su oni tim koji je kadar da podigne pehar sa "velikim ušima".

- Ko kaže da je Real već osvojio trofej? Ne plaše me, jer su ostavili utisak tima koji nije izbalansiran. Istina, ima igrače-šampione, ali pravi tim nije onaj sastavljen samo od takvih igrača. Po mom mišljenju utakmicu će pre dobiti ekipa koja igra sa 11 defanzivaca, nego ona sa 11 napadača.

Gatuzo, koji je sa "rosonerima" dva puta bio najbolji u Evropi, smatra da su Čelsi, Barselona i Mančester najveći favoriti za osvajanje Lige šampiona.

- Mislim da su ta tri tima najozbiljniji kandidati za naslov šampiona Evrope, a njima bih dodao i Bajern. Juventus i Inter su takođe obavili dobar posao u prelaznom roku, ali mislim da je Inter više izgubio negio što je dobio prodajom Ibrahimovića.
 
Natrag
Top