Garmin uređaji, mape

Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Hvala puno! Nadam se da ce raditi na ovom uredjaju. Javljam kada skinem i ubacim mapu

nens,
Hvala puno! Skinuo sam taj torrent fajl. Zamolio bih za pomoc oko toga gde se kopira koji fajl od ovih sa slike i ako neki treba da se preimenuje jer su dve mape u pitanju, kako da ih preimenujem? Samo da napomenem da u gps uredjaju imam memorijsku karticu od 16gb.
Hvala uanpred
 

Prilozi

  • 1.png
    1.png
    9,7 KB · Pregleda: 19
  • 2.png
    2.png
    8,2 KB · Pregleda: 19
  • 3.png
    3.png
    8,2 KB · Pregleda: 15
  • 4.png
    4.png
    8,4 KB · Pregleda: 17
Poslednja izmena:
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.653
Nuvi 1390
koriste se "obične NT" mape, ne unicode. Takođe, nema mogućnosti prikaza 3D zgrada (gmap3d), ne stavljajte ih.
u interrnoj memoriji, (\.System) samo dodatni fajlovi
u root mSD kartice, kreirati foldere Garmin i Map
u Garmin - gmapsupp.img
u Map - gmapsup1.img
Koju ćete mapu (severnu ili južnu evropu) kako imenovati, apsolutno je nebitno.

Aktuelno poslednje izdanje evropskih NT mapa je NT 2022.10 FID 8929
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Hvala puno na detaljnom objasnjenju kolega.

Ubacio sam mape po tvom uputstvu i prepoznaje ih gps uredjaj
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
09.09.2009
Poruka
97
Da ne bih instalirao programe za pravljenje mapa, može li neko izdvojiti mapu ex Yu ,kao i okolne države sa Grčkom.
Uređaj Garnin drive 61
Unapred hvala na razumevanju
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
916
Nije to problem napraviti ali da li ti je garmin drive 61 odkljucan jer mislim da na njega idu original mape ili odredjene regije jedan sam imao u ruci i bio je licenciran na zapadnu europu i indiju
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
916
Ako ti je uređaj odključan onda ti je najbolje i najlakše i najbrže staviti cijelu EU na sd karticu odključanu u IMG formatu i gotovo ja imam takav garmin drive 61 i imam to sve na sd kartici a imaš u ovom torrentu sve jer da bih pravio bivšu jyugu nije problem ali okolne zemlje poljska,njemačka grčka bugarska mađarska italija i ostali to ti je onda cijela eu
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.653
Nema više cela EU u komadu. Mape su postale preglomazne, dele ih na bar dva dela.
A to onda predstavlja problem korisnicima, jer većina ne zna kako da imenuje mape shodno svom uređaju.

Uzgred, šta će ti cela eu ako nećeš nigde ići van ovih prostora. Kao što većina nikad i ne putuje.
Hrčci :)

Pojaviće se Balkan mapa ubrzo, "Genius3" koji je najčešće kroji je sa naših prostora. Nego torent je još svež, strpljenja.
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
916
nije to problem napraviti ali imam spor upload pa nikada da to prebaci a znam da bude u dva djela i samo oba dva djela u img staviš u mapu koja se zve Map i to je to radi bez greške
 
Natrag
Top