Garmin uređaji, mape

Član
Učlanjen(a)
09.10.2009
Poruka
137
Da li stari uredjaji npr nuvi 1490 i 250w podržavaju 3d objekte tj gmap3d.img?

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 
Učlanjen(a)
09.12.2010
Poruka
3
Pozz imam garminovu navigaciju 154 LMT pa me zanima kakv je i kakve karte u njega idu . Kad otvorim preko kompa internu memoriju vidom da je drugaciji u odnosu na prethodni moel ima zasebne foldere za POI za kamere za glasovo i ostalo pa me malo to buni i primjetio sam da u folderu mape nema gmapps.
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.618
Kakav je - ako tebi radi posao odličan je. I nije to jeftina kategorija, nov košta min ~ 170€.
To je nov uređaj, ima "doživotni" apdejt, nema šta da razmišljaš kakve mape idu u njega.
Ne čačkaj ništa u njemu, drugačiji je princip u odnosu na starije modele. Drugačiji sistem, drugačiji pristup...
Svi regularni apdejti idu preko njihovog softvera, imaćeš ih dovoljno dugo (lifetime - to inače ne znači dok si ti živ već koliko je planirani tržišni vek proizvoda).
Ako ti nešto treba, prikači ga i preko neta skini sve što nudi od dodataka.
 
Učlanjen(a)
09.12.2010
Poruka
3
Kakav je - ako tebi radi posao odličan je. I nije to jeftina kategorija, nov košta min ~ 170€.
To je nov uređaj, ima "doživotni" apdejt, nema šta da razmišljaš kakve mape idu u njega.
Ne čačkaj ništa u njemu, drugačiji je princip u odnosu na starije modele. Drugačiji sistem, drugačiji pristup...
Svi regularni apdejti idu preko njihovog softvera, imaćeš ih dovoljno dugo (lifetime - to inače ne znači dok si ti živ već koliko je planirani tržišni vek proizvoda).
Ako ti nešto treba, prikači ga i preko neta skini sve što nudi od dodataka.
Hvala ti druze na odgovoru znaci nista ne dirati pozzz.
 
Učlanjen(a)
09.08.2012
Poruka
134
Treba mi mala pomoc, ubacio sam poslednje izdanje karata za Garmin drive 51, preko Garmin Express, Central Europe Region 2022.10 ali za BiH koliko vidim ostalo je na onom nivou samo neki glavni putevi, koliko vidim da taj dio i ne spada u ovaj region, da li u verziji cijele Evrope je stanje bolje, kako je BiH odardjena?
Da li je neko ubacivao vec ove mape i da li je to ok, pitam jer dugo, dugo nisam petljao sa Garminom?
Malo sam guglao i citam da je to tako pa zelim da cujem ipak i druge da nisam sta pogrijesio ili je to ok?
Hvala
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
21.03.2014
Poruka
555
Ne može tako nens

Drive se mora pečovati da bi se tek tad mogle staviti karte detaljne BiH i ostatka Balkana koje su detaljne 100 %

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
916
Tako je taj drive 51 je zakljucan na centralnu eu imam ja isti ali je za cjelu eu besplatna nadogradnja i BH radi normalno znaci mora se pecovati.
 
Član
Učlanjen(a)
12.02.2013
Poruka
116
je li po vama najbolje i najsigurnije uzeti garmin uredjaj sa opcijom "dozivotnih mapa" ili se baviti sa iGO koji koristim vec dugo i zadovoljan sam?? samo sto mi sad treba nesto konkretno i sigurno za voznju slepera kroz evropu
 
Natrag
Top