Garmin uređaji, mape

Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
916
Nije mi jasno bas bi volio da imam garmin taj ja imam blaunpunkt stretpilot ali nemam garmin,mozda se nesto nije dobro prebacilo kad sam slao sad cu ti ponovno poslati pa probaj samo zamjeni
Evo probaj ponovno sad sam dva puta probao i sve radi


Garmin City Navigator Europe NTU 2022.10




aLfsZII.jpg



Gmap za Mapsource - Mapinstall - Basecamp

Links :






U60dJyx.png



Lokalna mapa ExYu+ (otključana)

Link:


 
Član
Učlanjen(a)
16.02.2010
Poruka
1
CItam ovaj forum i ne snalazim se najbolje, da li neko ima resenje za Garmin nuvi 1340 , gps uredjaj nema detaljne mape, fale putevi. Do sada sam samo nasao topografsku mapu koja se fino ucitala, ali bih hteo da ubacim i kompletnu mapu srbije.

Da li neko ima resenja za ovo ?
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
916
Evo imas u predhodnim postovima cjela europa ili bivsa yuga pa probaj ako je taj uredjaj odkljucan radit ce ako nije mors se odkljucati a to ne radi svatko onds na forumu potrazi vladana nikolic i zamoli ga i on ce ti sve rijesiti i sve ce raditi.
 
Učlanjen(a)
21.03.2014
Poruka
555
U 1340 idu NT mape
Taj uredjaj nije zaključan prema mapama
Dovoljno je na karticu staviti ovo:
i samo preimenovati u gmapsupp
ili mijenjanje na internoj gmapprom
 
Član
Učlanjen(a)
30.03.2013
Poruka
9
Ima li negdje da je nekom proradio Garmin na Android 11, kao što je bio slučaj sa ranijim verzijama

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
916
Ma sve je moguće radio je on meni i na početru androidu 10 i kad je se android 10 nadopunio više ne radi ,ja sam bio i ostao ljubitelj garmina ali eto ne ide i mislim da neće više proraditi ja ga još imam na tabletu android kit kat 4.4 i na multimediji android 9 i odlično radi.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
23.05.2014
Poruka
265
Ma sve je moguće radio je on meni i na početru androidu 10 i kad je se android 10 nadopunio više ne radi ,ja sam bio i ostao ljubitelj garmina ali eto ne ide i mislim da neće više proraditi ja ga još imam na tabletu android kit kat 4.4 i na multimediji android 9 i odlično radi.
Pozzzz!, Ja bih hteo probati Garmin na androidu 10..., ako mi možeš pomoći. da li ide onaj standardni apk ili neki modificiran ?
 
Natrag
Top