Garmin uređaji, mape

UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.971
City Navigator Europe NT Unicode 2021.10 [All] - Torrent 22.24 GB

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
U ovoj verziji mape su podijeljene u dva fajla - Northern and Southern Europe.

Northern includes : Austria, Belarus, Belgium, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, Germany, Iceland, the UK, Latvia, Lithuania, Luxembourg, the Netherlands, Norway, Poland, Slovakia, Sweden and Ukraine.

South includes : Albania, Andorra, Bosnia and Herzegovina, Bulgaria, Croatia, Cyprus, France, Greece, Hungary, Italy, Kosovo, Macedonia, Malta, Moldova, Montenegro, Portugal, Romania, Serbia, Slovenia, Spain, Switzerland and Turkey.

Hvala - r00tkit

Napomena - Novi Torrent - 13.07.2020. 09:05
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
09.10.2009
Poruka
137
Da li zna neko da li moze da se ubaci na sd u nuvi 760 ona dva img fajla north i south ntu? Bez problema cita jedan fajl kao garmin/gmapsupp.img

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.618
Može, (skoro) svaki Garmin. Samo ih imenuješ gmapprom.img, gmapprom1.img...
Neki noviji uređaji dozvoljavaju imenovanje npr ime_zone.img
Jedino može da se desi da ne mogu oba istovremeno da budu aktivna, već biraš koji je (štikliraš u meniju)
 
Član
Učlanjen(a)
09.10.2009
Poruka
137
Ne radi na sd kartici kao SD\Garmin\gmapprom i gmapprom1. Gledao sam onaj garmindevice.xml i isto pise sto si mi ti rekao. Stavio bih ja samao jedan onaj gmapsup.img iz mapsource-a, ali se plasim da ne koci.
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.618
Ne vidi ga uopšte ili neće da ga aktivira?
Ako u sistemskoj memoriji već postoji takav fajl, neće čitati onaj na kartici
Probaj sa gmapsup2.img

Edit:
Setih se, kod nekih modela (i taj nuvi), na kartici može da bude samo jedna mapa.
U internoj dozvoljava do 6 img fajlova (tj 5+1), ali tu se ubrajaju i DEM, poi...

Ne bi trebalo da koči ako staviš ceo EU. Samo uzmi kvalitetnu i brzu karticu, bar su jeftine danas.
Solomonsko rešenje je da imaš dve kartice :D
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
09.10.2009
Poruka
137
Hvala Boki, upravo sam namestio. Proradilo je tj prepoznao ih je obe u varijanti supp sup1. Na internoj je samo basemap od 5mb.
 
Član
Učlanjen(a)
09.10.2009
Poruka
137
Skini prvo torrent i fajlove iz fodera unlocked img/north south kopiras na sd karticu formatiranu u fat32. Posto su istog imena oba img fajla drugi preimenuj u gmapsup1.img

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Učlanjen(a)
21.03.2014
Poruka
555
U nuvi 760 po pravilu idu NT mape, i sa kartice čita jedino Garmin/gmapsupp.img

Navodno Unicode mape prave male probleme za uredjaje koji su predviđeni za NT mape

Brže rješenje Za provjeru koje idu mape= spojiti sa Expresom kliknuti kupi i vidjeti šta nudi za određenu regiju
 
Natrag
Top