Garmin uređaji, mape

Učlanjen(a)
07.01.2014
Poruka
34
Pozdrav svima. Upravo sam se vratio sa letovanja iz Grčke tačnije iz Lefkade i street pilot v2.37 sa mapom Europe NTU 2018.10 me je sjajno navodio do samog hotela. Jedno što nisam uspeo je da na ekranu mog Note 4 u landscape modu, na deonicama sa većim odvajanjima sa autoputa uočim sliku podeljenog ekrana - tzv junction view. U folderu JCV ubacio sam fajl D6212030A.jcv (JCV Split Screen - All South 2018.10). Kada rutu izlistam kroz meni navigacije slika je prisutna ali je nema u realnoj vožnji. Zna li neko u čemu je caka i koji je odgovarajući jcv fajl.o_O
 
Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
620
Pozdrav svima. Upravo sam se vratio sa letovanja iz Grčke tačnije iz Lefkade i street pilot v2.37 sa mapom Europe NTU 2018.10 me je sjajno navodio do samog hotela. Jedno što nisam uspeo je da na ekranu mog Note 4 u landscape modu, na deonicama sa većim odvajanjima sa autoputa uočim sliku podeljenog ekrana - tzv junction view. U folderu JCV ubacio sam fajl D6212030A.jcv (JCV Split Screen - All South 2018.10). Kada rutu izlistam kroz meni navigacije slika je prisutna ali je nema u realnoj vožnji. Zna li neko u čemu je caka i koji je odgovarajući jcv fajl.o_O
fajl je Nuvi 4x-5x-6x-Android-JCV-All South i Nuvi 4x-5x-6x-Android-JCV-All North
 
Učlanjen(a)
05.12.2014
Poruka
113
Pozdrav svima , dali ima negde opisan postupak kako se biraju mape koje zelis ( naprimer ako od ovih 3,6gb hocu neke nepotrebne da izbacim ) unapred hvala
pozz
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.621
Mape su celina kod garmina. Ne pojedinačno kao kod iGO-a.
Može da se desi da ima samo jedne države u uređaju, ali to je baš retkost.
Kod skoro svakog garmina može da se ubace regioni, tipa istočna evropa, zapadna, isl, pa onda da ih selektuješ. Ili sam da praviš oblast koja te interesuje. Ali to nije koncept pojedinačnih mapa.
 
Učlanjen(a)
05.12.2014
Poruka
113
Mape su celina kod garmina. Ne pojedinačno kao kod iGO-a.
Može da se desi da ima samo jedne države u uređaju, ali to je baš retkost.
Kod skoro svakog garmina može da se ubace regioni, tipa istočna evropa, zapadna, isl, pa onda da ih selektuješ. Ili sam da praviš oblast koja te interesuje. Ali to nije koncept pojedinačnih mapa.

u igo mape se razumem i zamoli me prijatelj da stavim kod njega u garmin 1490
ja kazem najlakse nam je resenje da sve to stavimo na micro sd medjutim tu nastaje problem jer iz nekog razloga uredjaj neprepoznaje ni jednu karticu pa mora u samu navi da se ubaci gde je slobodno 3gb pa sam mislio od tih 3,6 da izbacim tursku i ukrajinu pa ako treba jos nesto i da dobijem zelejnih 3gb...
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.621
Čudi me da ne prepoznaje nijednu mSD karticu. Možda su neadekvatno formatirane (NTFS umesto FAT32)
A ako mu je neispravan slot, onda potraži neko izdanje mapa koje recimo pokriva centralnu i istočnu evropu (ili koji region već njemu treba). Ili skineš kompletam otključan mapsors imidž cele evrope pa skroji mapu koja njemu treba (objašnjeno nekoliko postova ranije).
 
Učlanjen(a)
05.12.2014
Poruka
113
Čudi me da ne prepoznaje nijednu mSD karticu. Možda su neadekvatno formatirane (NTFS umesto FAT32)
A ako mu je neispravan slot, onda potraži neko izdanje mapa koje recimo pokriva centralnu i istočnu evropu (ili koji region već njemu treba). Ili skineš kompletam otključan mapsors imidž cele evrope pa skroji mapu koja njemu treba (objašnjeno nekoliko postova ranije).

mislim da je neki problem i nesto je malo raglavljeno kod ulaza za micro sd verovatno ima neki prob
e pa to trazim da sam skroijim znaci od celog tog bi izbacivao tursku , ukrajinu pa ako treba jos nesto dok nedodjem na 3gb
 
Član
Učlanjen(a)
01.06.2010
Poruka
74
Ima li neko Garmin Viago za Android koji radi u offline rezimu?

Ovo je crack-ovana verzija 1.2.1 (4007) ali trazi net da bi radila :(
Kod:
http://www83.zippyshare.com/v/qdAqa9uO/file.html
 
Učlanjen(a)
21.03.2014
Poruka
555
@Vladan091
Imam Nuvi 55 LM (centralni region dozivotni)
Znam da ne mogu NTU mape bez downgrade firmware, šta je po tebi preporuka?
zanimljivo, mogu NT mape preko kartice (2018.10 NT)
 
Učlanjen(a)
14.12.2015
Poruka
79
Ne mora downgrade mozemo urati patch firmware.dobro si primetio da na nuvi 55 idu samo nt mape.da bi mogao stavljati bilo koje mape moramo patch firmware
 
Natrag
Top