Garmin uređaji, mape

VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.656
Pa kreiraj je sam za oblast koja ti je potrebna, šta je problem?

P.S. Niko od poznatih postera u poslednje vreme nije kačio varijante koje su se ranije mogle naći - interesne oblasti.
Dosta su ih pritisli preko DCMA, dobro je i da ima kompletnog sadržaja. Ne traži preko leba pogače.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
23.05.2014
Poruka
266
Pa kreiraj je sam za oblast koja ti je potrebna, šta je problem?

P.S. Niko od poznatih postera u poslednje vreme nije kačio varijante koje su se ranije mogle naći - interesne oblasti.
Dosta su ih pritisli preko DCMA, dobro je i da ima kompletnog sadržaja. Ne traži preko leba pogače.
Ništa .. pošto ja neznam da kreiram oblasti vratiću se na dobri stari iGO a Garmin ,pa neka ga ...Hvala na svesrdnoj pomoći pozzz.
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.656
Ništa .. pošto ja neznam da kreiram...
Uh
Inače, kada sam skrajaš, koristiš Garminov softver, BaseCamp ili Mapsource, skineš i
Garmin City Navigator Europa NT 2018.10 Mapsource Version - cartella .gmap UnLocked (ima ga po ino foumima, verovatno i ovde već okačen link, a pojavila se i 18.20 verzija)
a potom
kopiraj otpakovan gmap folder u garmin map directory
WIN10/8/7/Vista = C:\ProgramData\Garmin\Maps (sakriven folder)
ili
XP = C:\Documents and Settings\All Users\ApplicationData\Garmin\Maps
i BaseCamp ili Mapsource tada vide mapu
Programi su grafički orjenisani, selekcijom mišem biraš oblast pokrivenosti, kada se to odradi onda se kreira image i potom prebaci na uređaj/karticu
Jako komplikovano, kao što možeš pročitati, treba malo vežbe.
 
Član
Učlanjen(a)
09.09.2009
Poruka
97
Da li ima garmin emulator za računar ili nešto slično, da bi se na računaru probale karte , poi i sličnokao što je na uređaju. Nešto slično kao emulator Wince 6
 
Natrag
Top