Garmin Street Pilot Android 4.1.1,4.1.2,4.2.2+

Učlanjen(a)
16.07.2015
Poruka
197
Device - NOTE 3 LTE 1920x1080
OS - 4.3 ROOTED
Storage - ExtCard
Maps - CN NTU 2017.10 FULL EU

GARMIN tek koristim od juče, tako da mi je sve novo. Ali sam za ovo dva dana pročitao 100-ine postova i jos uvijek nije dovoljno da podesim sve funkcije ove navigacije.

Radi sve kako treba na internoj, nije htjelo na externu dok nisam uradio Path Changer i signed apk kao external i sve je proradilo sa EXTCARD. NAPOMENA: Telefon je sa OS 4.3 i rootan, vjerovatno iz tog razloga nije bilo potrebno nista vise podesavati sve je proradilo.

1. MAPS - 2017.10 CN NTU FULL EU sve radi ok.
2. SPEEDCAMS radi - Vizuelno i Audio upozorenje radi.
3. LANE ASSITANCE i JUNCTION VIEW files - sve radi.
4. DEM - Reljef radi
5. 3D Buildings - radi
6. Menu,Jezik i Glas na domaćem i na Eng jeziku - radi

Screenshot_2016-05-17-03-00-44.png Screenshot_2016-05-17-03-02-22.pngScreenshot_2016-05-17-10-14-58.pngScreenshot_2016-05-17-13-50-10.png

SID i JCV sam ubacio u .System i za to odgovarajuce foldere.

U prinicipu sve radi. Ono sto meni smeta je to sto trazi Grad, Ulicu i broj pa ako se ne unese ulica nece da prihvati ili ja bar nisam skontao ipak sam početnik za GARMIN pa ovom prilikom to pripisujem svom neznanju.

Međutačke
Nisam skontao kako dodati međutačke??? Možda neko od iskusnih to bolje zna.

Preduga ruta - Nastavit ce kalkulaciju
Zašto mi nekada izbaci da je ruta kao preduga i nastavit ce kalkulisati kada dodjem do određene tačke??? Ipak želim da pregledam kojim me to putem vodi i da ga mozda izmjenim.

Kako do boljih alternativa?
Alternative recimo Bosna i Hercegovina - Gračanica ------ Austria - Bec - Urban Loritz Park 3, ne nudi alternativu preko Mađarske nego samo HR, SLO, AUSTRIJA....(ovo ipak možda ovisi o podesavanjima unutar aplikacije - izbjegavanje highways itd) uglavnom ovaj dio nisam skontao ali opet vjerovatno do mene je. Ako neko ima bolje iskustvo kako da navigacija ponudi bolje alternative i da li to ovisi po postavkama unutar aplikacije.

Hvala svima na doprinosu a mene ceka jos stotine postova sto domacih sto stranih da iscitam da se malo bolje upoznam sa radom ove navi.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
916
Svaka čast za ovaj odgovor za međutočke sam znao a za rute to me mučilo a bilo mi pred nosom kad god zadam adresu izbaci rute i kreni nikad nisam tu kliknijo da vidim i vidim sad nakon vladova objašnjenja da je stvarno tako jedino kod mene ponudi žutu i plavu zelene nema možda izvan bivše juge kad se ide onda ima i to ja sam se malo igrao po bivšoj Jugi,još jednom svaka čast i samo polako treba sve pročitati i sve je tu već napravljeno.
 
Učlanjen(a)
16.07.2015
Poruka
197
Sada je sve ok, računa i rutu preko Mađarska nakon izmjena unutar opcija za naplatu i autoceste. Pretpostavljao sam da. je to ali već je bilo pola 4 ujutro. Hvala vlad i ostali. Ne kontam zabranu ovo na duže staze recimo iz BiH hocu na sjever DE ali sta je tu je može pomoću medjutacke.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 
Učlanjen(a)
14.05.2016
Poruka
10
Samo da javim, pokusao cisto iz radoznalosti posto koristim garmin jos iz vremena N82, pa da se podsetim najbolje navigacije:

Samsung S6 6.0.1 -ne radi
HTC one m7 5.0.2 - RADI
Lenovo TAB 2 A7 4.4.2 - RADI

svi uredjaji su stock i ne rootovani

edit: nasao sam odgovor koji sam trazio...
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
23.05.2014
Poruka
265
Pozdrav drustvo .., imam problem , jos uvek nisam skontao kako se menja putanja pomocu Path Changera a treba mi putanja za Street Pilot_ 2.37_800x480_storage_extSdCard_Garmin . Ako moze pomoc ..,hvala
 
Učlanjen(a)
16.07.2015
Poruka
197
Evo ti moj, ja sam uradio sebi sign aplikacije...ali imaj na umu da je moj sistem 4.3 i da je rootan. Ako je tvoj sistem kitkat i vise onda moras da pratis gore sta je @vladcepesh napisao u vezi sa SDfixom itd. Koliko znam sistem mora biit rootan za extCard.

Kod:
http://www48.zippyshare.com/v/jxoUPRjA/file.html
64.jpg garminscreen.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
23.05.2014
Poruka
265
Evo ti moj, ja sam uradio sebi sign aplikacije...ali imaj na umu da je moj sistem 4.3 i da je rootan. Ako je tvoj sistem kitkat i vise onda moras da pratis gore sta je @vladcepesh napisao u vezi sa SDfixom itd. Koliko znam sistem mora biit rootan za extCard.

Kod:
http://www48.zippyshare.com/v/jxoUPRjA/file.html
Pogledajte prilog 92946 Pogledajte prilog 92947
Hvala prijatelju ali neznam za koju je rezoluciju , meni treba Street Pilot_ 2.37pi_800x480_storage_extSdCard_Garmin
a ova tvoja je neka manja ...., sto je najvaznije pravi putanju na sd karticu , napravio je garmin foler na sd.card. Telefon mi je Samsung GT-S7580 android 4.2.2 rez. 800x400
 
Natrag
Top