Garmin Street Pilot Android 4.1.1,4.1.2,4.2.2+

Učlanjen(a)
08.03.2014
Poruka
9
Sve sam napravio kao treba pecovao putanju i nista , cak sam probao da napravim foldere com.garmin.android.apps.gmobilext/files/Garmin i ladno kad instaliram garmin folderi nestanu. Jednostavno nemam foldere
Molim Vas za pomoc
 
Učlanjen(a)
08.03.2014
Poruka
9
evo ovako telefon Lenovi K900 , andriod 4.2.1 , rezolucija 1080x1920 ... Koji garmin street point da preuzmem. Pokusao sam sa 2.35. napravio sam putanju koju storage/sdcard0/Android/data/com.garmin.android.apps.gmobilext/files/Garmin
instaliram program i kad pogledam u explore nema foldera ... startujem aplikaciju izbaci mi pocetnu stranu gde pise GArmin ali nakon toga Beo ekran... Ili sam instalirao pogresnu verziju ili me zajebava telefon jer mi ne pokazuje folder posle instalacije ....
 
Učlanjen(a)
08.03.2014
Poruka
9
evo ovako telefon Lenovi K900 , andriod 4.2.1 , rezolucija 1080x1920 ... Koji garmin street point da preuzmem. Pokusao sam sa 2.35. napravio sam putanju koju storage/sdcard0/Android/data/com.garmin.android.apps.gmobilext/files/Garmin
instaliram program i kad pogledam u explore nema foldera ... startujem aplikaciju izbaci mi pocetnu stranu gde pise GArmin ali nakon toga Beo ekran... Ili sam instalirao pogresnu verziju ili me zajebava telefon jer mi ne pokazuje folder posle instalacije ....

Mozda sam promasio verziju , ako ti nije problem pogledaj pa mi napisi , zajevam se danas ceo dan oko programa.
 
Učlanjen(a)
23.05.2014
Poruka
266
koji telefon,koja verzija androida,koja verzija garmina
ili napravi upload tog apk.fajla,pa ću ti ja promjeniti putanju
Tel. sony expiria e 4 android 444 kit kat rezolucija 960x540, garmin street pilot 2.37
ili bolje street pilot 2.33 stabilnije i bolje radi dok sa ovom novijom verzijom imam problema hvala
 
Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
620
Poslednja izmena:
Natrag
Top