Šta je novo?
SerbianForum

Dobrodošli na SerbianForum.org, mjesto na kojem možete pronaći apsolutno sve, mjesto druženja i odlične zabave!

Garmin Street Pilot Android 4.1.1,4.1.2,4.2.2+

• Začetnik teme vladcepesh
  • Datum pokretanja
kopca

kopca

Ubaci samo europe.gpi fajl u POI
Ovi bmp i csv su ako ne odgovara veličina ikonica, pa da se ponovo naprave preko Loadera

Znaci na internu pod putanjom Garmin/Poi/europe.gpi
ili instalirati preko kartice pod istom putanjom
A evo i noviji:
Garmin_Blitzer_02_03_17 Čitav Svijet
Kod:
https://cloud.mail.ru/public/D72B/6qyvBV4y1

A

aco321

Da li neko može da mi pošalje zapakovani Garmin za 540 x 960, planiram da ga instaliram na SD card? Hvala.

mirkolj

mirkolj

Član
Ne ide to sa garminom tako garmin ide samo do androida 5.0.1 i za svaki se uređaj posebno pravi mora se znati putanja SD kartice i kako se zove SD kartica ili kako je uređaj vidi,nije ti to vrijedno imaš masu drugih navigacija igo,here,sygic,copilot i ostale koje jednostavno rade odlično

C

canada2009

Poštovanje svima na forumu. Novi sam ovde i pažljivo sam procitao sve postove i uspešno istalirao v2.37 na Note4 5.1.1. i na android radio aparatu u kolima takodje 5.1.1. . Uglavnom sve radi ali kažem uglavnom !!! Imam problem što mi pretraga ne radi ... odnosno izadje pešcani sat i vrti do nesveati ali lada lrenem da pravim rutu onda ista adresa radi bez problema... a druga stvar pokazivanje GPS signala i stanje baterije pokazuke samo jednu ikonicu sto nine realno stanje... ima li kakve šanse da se ovo fix ?
...unapred hvala i pozdrav svima

G

gtomas007

Član
moze li reupload garmina za 800x480 (galaxy s4) ? svi linkovi "page not found"

Vladan091

Vladan091

800x480 mislim da to ne ide tako.hoces na samsung telefon garmina reci mi da li ide sa sd ili sa interne memorije da napravim sve i okacim.