Član
Učlanjen(a)
27.04.2011
Poruka
5
Pitajte ako vas išta zanima o garažnim vratima : Sekcijskim ; Rolo ; Kip ... ili o automatici za ista:yea:
 
Član
Učlanjen(a)
27.03.2010
Poruka
47
pozzz dopey, mene bas zanima dosta toga ali idem redom .
trenutno me zanima ovaj daljinac od garaze:



zzz.jpg

Sta znas o njemu? Nemam nikakvu oznaku firme ni na daljincu ni na centrali.. znam samo da je roling kod
i da radi na 433Mhz... Kako da napravim rezervu???
 
Član
Učlanjen(a)
27.04.2011
Poruka
5
Rezervu onda možda nećeš naći ali uvijek možeš dodati na centralu receiver (bilo koji ) i daljinac uz njega koji ide , cijena kod razno raznih dealera ti je cca 100 evra , mada se može naći i jeftinije , potrebno je samo provjeriti da li imaš izlaz za napajanje dodatne opreme na centrali te koliki je napon na njemu ... 12V ili 24V istosmjerni ili izmjenični , ako te još nešto zanima pitaj slobodno .
Taj daljinac mi nije poznat .
 
Član
Učlanjen(a)
27.03.2010
Poruka
47
Ok to sam ukapirao! :)
e sad s obzirom da je to od zajenicke garaze od zgrade, hoce li raditi stari daljinci od stanara ili samo novi od
dodatnog prijemnika?
ako rade i jedni i drugi, oce li i ostali stanari moci da naprave kopiju tog novog?
e to bi bio posao!!!
 
Član
Učlanjen(a)
27.04.2011
Poruka
5
Gledaj ovako :
ako ti kupiš recimo BFT-ov klonix staviš ga na tu centralu , tj napojiš ga sa 12V ili 24V izmjenično ili istosmjerno (njemu je svejedno) i impuls jednog kanala pošalješ na tipkalo on radi neovisno od originalnog daljinca tj, glumi tipkalo , a možeš kopirati na njega maltene neograničen broj daljinaca .

Dodato posle 4 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Evo ti primjer uživo
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
27.03.2010
Poruka
47
ako sam dobro shvatio, bft (to je valjda marka uredjaja),prijemnik primi signal od bft daljinca i zatim izlazni signal spojim na mesto gde trenutna centrala daje naredbu otvori-zatvori. Jel to- to?
 
Član
Učlanjen(a)
27.04.2011
Poruka
5
Tako je imaš link iznad pa prouči ak ima šta nejasno pitaj .
Ajd ak ti nije problem uslikaj taj motor i centralu da vidim šta je to .
 
Učlanjen(a)
31.07.2011
Poruka
1
nadji na netu nekoga ko servisira vrata i motore

ako sam dobro shvatio, bft (to je valjda marka uredjaja),prijemnik primi signal od bft daljinca i zatim izlazni signal spojim na mesto gde trenutna centrala daje naredbu otvori-zatvori. Jel to- to?
Mozes pogresiti a onda si ugasio, majstor ce te onda izuti. Iz iskustva znam da niko ne uvozi rezervne delove za te motore, i da se cekaju kao u mom slucaju 2.5 meseca.
 
Natrag
Top