Gamplay Recorder?

Učlanjen(a)
04.02.2011
Poruka
22
Pozdrav svima, dosta sam googlao i dosta programa probao za snimacnje gameplay-a ali ni jedan nije dobar ili laguje ili previse kratko snima ili se placa itd. Isprobao sam Fraps, X FIRE, Dextory, WeGame ( Nisam uspeo isprobati jer je updated server nedostupan), Ogami (mislim da se tako zove) i jos nekih par programa. Potreban mi je znaci neki program koji snima bez laga znaci da ne laguje ni igrica ni snimak, pritom da se moze snimati minimalno barem 20 min i da je besplatan ( ili verzija sa nekim crackom ili nesto).

Zamolio bih da mi odgovore samo oni koji imaju iskustva sa programom koji mi posalji, to jest vec isprobane programe koji podrzavaju ono gore navedno.

Unapred hvala na odgovorima!
 
Član
Učlanjen(a)
22.01.2011
Poruka
19
Ja koristim Bandicam free verziju i moze da snima 10 min , nije zahtevan i ne laga ti igra dok snimas , probaj pa kazi kako ide , pozz. ;)
 
Učlanjen(a)
04.02.2011
Poruka
22
MIslim da sam vec isprobavao ovaj program ali nisam siguran, no isprobao sam ga opet i u sustini nije los samo kad bi tokom snimanja mogao da povecam broj Frameova na 30 ( ili vise ), umesto na 20,22 koje drzi, da li znas mozda da treba nesto po opcijama da se ispodesava da bi bolje funkcionisalo, a i u jednom trenutku mi se desilo da je igra zabagovala na nekih 10 sec.
 
Natrag
Top