Game Maker-Pomoc

Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
26
Zeleo bih da napravim neku sitnu igricu ali nema nigde tutorial pa da dodjem do ideje.Pa moze li neko da mi da predlog?I zeleo bih da napravim neki prostu ali 3D igru u Game Makeru.Ima li tutorijala za to?
 
Član
Učlanjen(a)
19.07.2010
Poruka
132
Youtube, google, zvaničnan sajt... biraj.
A imaš i mnogo bolje programe od GM-a.
 
Član
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
69
GameMaker je veoma limitovan u radu sa 3D,ja sam pokusavao,pa odustao...Mozes pokusati sa Alice3D,msm da je on namijenjen za takvo nesto.
Alice.org
Msm da imaju tutoriali u programu...
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
26
Probacu,ali ne bih da radim nesto sto niko ne zna da koristi.Neko ko zna mi treba.Ako znas probacu tj skidam
 
Član
Učlanjen(a)
19.07.2010
Poruka
132
Probaj Unity 3. Dosta podseća na 3dsmax, meni je lično lak za upotrebu, njihov forum je prepun primera, skriptova, dodataka, tutorijala... itd. Ako si ozbiljan, i znaš ili da modeliraš ili pomalo da programiraš u Javi ili C#, pomoći ću ti, i možda te primim u malo veći projekat koji planiram da započnem.
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
26
Brt ja vise ni ne radim sa tim!!Trenutno sam Game Tester(testiram ne secem)!!tema pod lock
 
Motherfucker xD
Član
Učlanjen(a)
30.08.2010
Poruka
587
Oke tebra .......... ja pravio one CS mape i smorile me :D ......... sad ocu da pravim programe ;)
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
26
E ako pravis programe obrati mi se na FB da ne idemo u Off..Imam ja programe i tutorijale za to
 
Član
Učlanjen(a)
20.01.2010
Poruka
25
Game maker pro, nadji na netu, imas tutoriale, ja sam se postao "pro" u njemu :D
Mozes da pravis 3D igre, igre preko interneta, 2D igre...i ako koristis Game Maker 8 Pro i ako naucis da u njemu radis, nije ogranicen :p
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
 
Natrag
Top