Game hosting

Član
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
315
da li mi neko moze reci kako kad napravim server za cs 1.6 na mom racunaru da ga podginem na neki game hosting,ali besplatno
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2010
Poruka
75
Potrazi malo na netu, imas svuda tutoriale za to... Ako imas slab upload, nemoj se zaudjivati time...
 
Član
Učlanjen(a)
12.02.2010
Poruka
325
Nemoj da se mucis sa tim, bolje zakupi server nego da pravis server sam. Ima mnogo zavrzlama. A kao sto ti je reko JohnnieBGD ako imas los upload nece moci da podrzi ni 5 igraca a jos i tebe.
Pozz.
 
Član
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
315
pa ne znam,imam server ali mi se smucilo vise,imam adsl paket od 2 MB
download speed 1.63 MB/s
Upload speed 0.14MB/s
Ping 535 MS

neverujem da je to lose
 
Motherfucker xD
Član
Učlanjen(a)
30.08.2010
Poruka
587
Slusaj, nmj se zezati sa podizanjem servera za dzabe, ja sam bio mesec dana zaludjen time dok nisam shvatio da je to GUBLJENJE VREMENA........... Ako imas serw uzmi malo bolji internet i to je to ...... Nerazumem sta ces dobiti time sto ces podici "besplatan server"???!!!
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2010
Poruka
75
Ako ti je skupo da placas game server u Srbiji, imas i servere po ostalim zemljama, recimo Nemacka, malo je veci ping, ali vrse posao... Jos ako nemas staticku IP adresu, nemoj se zaludjivati time da dizes server na svom kompu, a koliko vidim los ti je i upload...
 
Motherfucker xD
Član
Učlanjen(a)
30.08.2010
Poruka
587
Pa sta ce ti server u nemackoj??? GDE TI ZIVIS??? :D Ovo je zemlja Srbija "jadna i bedna" ali ipak je NASA!!!
 
Natrag
Top