Galaxy j5-reklame

Član
Učlanjen(a)
11.12.2010
Poruka
23
Imam twrp, i marshmelow 6.0.1. Originalan rom mi je neki austriski od teleringa al ne mogu da ga skinem sa samsungovog sajta posto mi skroz slaba brzina download-a na tom sajtu. Instaliro sam mu preko programa samsung keys originalan rom al online instalacija, hoce li moci to opet da proradi ako dodje do greske a ne da ga moram offline flesovati preko odina?
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.258
Naravno da moze online sa samsung keys mada verovatnoca da se bilo sta zezne je bukvalno minimalna jer imas ovaj uninstaler sa koim vracas sve na staro stanje. Ovo sto sam napisao za skidanje os je bilo samo jedna mera predostroznosti vise u informativne svrhe jer naravno kao kod bilo kog flesovanja moze doci do problema i sta onda, covek uvek mora biti spreman na sve.
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.258
Odlicno to je to znaci skidas api23 i samo arm znaci sa linka koji sam ti poslao
HTML:
https://www.androidfilehost.com/?w=files&flid=132238
skidas fail:
xposed-v87.1-sdk23-arm-custom-build-by-wanam-20161125.zip
4,7mb
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.258
Ne uninstaler je korak nazad on je univerzalan za sve framework skini ga sa ovog linka
Kod:
https://www.androidfilehost.com/?w=files&flid=37508

fail:
xposed-uninstaller-20160211.zip

Obadva fajla prebacis na sd i bez ikakvog otpakovanja instaliras sa TWRP
Naravno instaliras samo framework resetujej i sacekas nekih pola sata ako telefon nece da se podigne onda instaliras uninstaler resetujes sacekas i sve se vrati na normalu.
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
11.12.2010
Poruka
23
Upravo sam ga pokrenuo iz recovery-ja...

Uh..dobro je digo je sistem a nisam instaliro uninstaler.
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.258
To je to sada u module aktiviraj ono sto zelis i to je to...
Ja koristim samo nekoliko:
Screenshot_20170416-174828.png
GravitiBox - promena izgleda i jos minion drugih stvari
Greenify - uspavljivanje svih nepotrebnih apk (ukljucujuci i systemske) (mnogo vise opcija u odnosu na klasicnu root verziju)
Lucky Patcher - sa podrskom xposeda (mnogo vise opcija u odnosu na klasicnu root verziju)
MinMinGuard - Blokiranje reklama
XInternalSD - Dozvola aplikacijama da pisu i sitaju po sd card (marsmelow sd fix)
YouTube Background Playback - Omogucava play sa youtube iako je ekran zakljucan
a ima ih na hilade (sto zvanicnih sto ne zvanicnih):
HTML:
http://repo.xposed.info/module-overview
 
Član
Učlanjen(a)
11.12.2010
Poruka
23
Instaliran je uspesno. Hvala ti. Kako da instaliram minmin guard jel isto nadjem modul u .zip-u i instaliram iz rikaverija?
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.258
Sve oficijelne module je moguce instalirati iz xposed-a opcija download
Screenshot_20170416-195042.png Screenshot_20170416-195049.png
Za one module koje je nemoguce naci iz download sekcije xposeda (ne oficijalne) moguce je skinuti sa neta u apk formatu i normalno instalirati kao bilo koju drugu apk samo je po instalaciji aktivirati u xposed modulima, sto ce i sam installer zatraziti.
 
Natrag
Top