gadan problem!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
18.12.2010
Poruka
88
Ljudi imam problem (again).Kompjuter mi jako koci ali ne kad igram igrice nego ovako kad otvaram foldere i na na netu sam,a posebno kad gledam filmove.Taj problem mi se desio prvi put kada sam igrao staru igru Half LIfe 1.Prilikom startovanja on mi napomene da ce da udje u neki (ne znam tacno) 7 color mod ili tako nesto.Ali kad iskljucim igricu sve se vrati u normalu.Zatim kada sam instalirao progam tipcam(sluzi za snimanje desktopa) on me opet prebaci u taj mod.I posle drugog koriscenja tog programa windows je ostao u tom mod.Probao sam da resetujem racuna,skinem nove drajvere (apdejtujem ih) ali nista.

for serbianforum.org.jpgEvo slike kako mi koci pomeranje folder
Molim za pomoc
 
Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
783
Za pocetak, pogledaj da ti tipcam nije ostao na startup-u. Ako jeste, onda racunar sa svakim podizanjem sistema ukljucuje i tipcam, sto automatski dovodi do The Color Scheme Has Been Changed To Windows 7 Basic zbog nekompatibilnosti programa.

run-msconfig-startup
 
Član
Učlanjen(a)
18.12.2010
Poruka
88
Probao sam.Nece,cak sam i tipcam obrisao i nakon restarta idalje je tako_Ovo vec pocinje jako da me nervira.
 
Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
783
Pokreni Aero Troubleshooter: ides start, ukucas aero- Find and fix problems with transparency and other visual effects. Otovorice ti se nov prozorcic. Klikni Advanced u donjem levom uglu i stikliraj Apply Repairs Automaticaly. Idi na Next i racunar bi trebalo da izbaci u cemu je problem, tj. koji program nije kompatibilan ili ce ti reci da ukljucis Windows Desktop Manager.

Kod:
[URL]http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_vista-desktop/need-to-enable-desktop-window-manager/7e011e13-1005-467b-8dc0-10342f8f71e6[/URL]
 
Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
783
Ok.
Desni klik na My Computer-Manage-Device Manager-Display Adapters-Mirror Driver. Obrisi ga. Rebutuj.
To je bio Remote Desktop Client.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top