Fudbalski Savez Srbije

Član
Učlanjen(a)
21.08.2009
Poruka
112
Sve što se u zadnje vreme dešava u državi prelilo se na narod u svim vidovima,a sve je trenutno loše do zla boga.
Sinoćni naši navijači su, imam utisak, namerno išli na to da se utakmica prekine ili ne odigra a to su pokazale i neke slike
i zastave koje su nosili sa sobom.Gledao sam na RAI prenos i oni lepo spominju i Kosovo i drugo što je dovelo do besa
ovih "navijača" iz Srbije.Imam utisak u svojim mislima da ti naši navijači žele za FSS najtežu kaznu od UEFA i FIFA
a to je i s k lj u č e nj e iz daljih kvalifikacija za evr. prvenstvo a možda i nešto teže.Imam duži snimak sa RAI ali im
njihov jezik slabo poznajem pa ne znam šta su sve pričali o navijačima i Srbiji !!
 
Član
Učlanjen(a)
02.03.2010
Poruka
30
Prevelika tenzija pre utakmice je delovala na sve tako da je zato i doslo do prekida mada mislim da je ipak mogla da se odigra ili bar da se nastavi.
 
Član
Učlanjen(a)
02.01.2010
Poruka
5
Pazi sad kukaju izvinjavaju se italijanima koji i sami imaju problem sa navijacima.5.OKTOBRA.2000 nisu im smetali navijaci kriminalci iz Zemuna.Ceo stadion zvizdi srpskoj himni kazu posledica nereda a 3 baklje su nered ,zatvorili Srbe u kavez za stoku pa nista treba im vratiti istom merom ako ikada dodju u Srbiju da igraju.
 
Član
Učlanjen(a)
09.10.2009
Poruka
48
Trebalo bi iskoristiti energiju navijaca i poslati ih da rade u rudniku, da imamo neku fajdu od njih.
 
Član
Učlanjen(a)
02.01.2010
Poruka
5
Pa nema drzava vremena da zaposljava ona mora da otpusta jer blizi se bolja buducnost u evropskoj uniji
 
Član
Učlanjen(a)
30.10.2009
Poruka
1.858
Uceloj prici kriv je Tomislav Karadzic ,covek cuva poziciju sa svojim dedama u skupstini FSS(ZIVE OD STARE SLAVE).Doduse i navijaci su preterali,ako mi kao narod nepostujemo svoju zastavu ,himnu i reprezentaciju ma kakva ona bila kako mozemo ocekivati da i nas neko postuje i smatra ozbiljnima u bilo cemu.Sa ovakvim ponasanjem uvek cemo biti u svetu samo divljaci sa Balkana,ubice dece i nemocnih.Posle svega u Djenovi verovatno smo zavrsili pricu o nasem fudbalu u Evropi na duze vreme(kao ENGLESKA).Licno smatram da treba privatizovati sve klubove,smanjiti broj klubova po ligama,skinuti ograde po stadionima i svaki eksces na stadionima i oko njih kaznjavati zatvorom do 5 godina(ne od 1 -5 nego bas 5 god)sa kasnijim javljanjem policiji pred svaku utakmicu ili sportsko takmicenje pa ko voli neka izvoli.Takodje smatram da politicarima NEMA mesta u sportu dok su u politici (sport sportistima).Sve u svemu propali smo ko jajca kroz pocepane gace i tu nema nama nikakve pomoci. ZALOSNO
 
Natrag
Top