Fudbalski Savez Srbije

Član
Učlanjen(a)
22.12.2009
Poruka
448
danasnja tekma,ok,vidi se nedostatak standardnih igraca,ali dobro...

a za one "navijace" samo mogu da kazem da se vrate na planine sa kojih su sisli...
 
Član
Učlanjen(a)
26.11.2009
Poruka
1.561
Da, sto se tice navijaca.
Stvarno se vidi da smo nula bez one da kazem "cetvorke". (Stankovic, Krasic, Jovanovic, Ivanovic.)

A da jos nesto kazem zanimljivo: Ivanovic je na svadbi u mojem i Milosh96 kraju. Od moje i njegove kuce ima 50 metara. :)
 
Apsolvent
LEGEND
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
1.439
S jedne strane, to je dobro što su izgubili od Novog Zelanda. To će im biti za nauk. Ne znam, da li se neko seća 2002. godine? Jugoslavija je u košarci pre SP u Indijanopolisu igrala neke pripreme i gubila od tamo nekih ekipa (tipa Novi Zeland, Australija itd). Tada se, posle tih priprema, govorilo da Jugoslavija nema treoretske šanse da osvoji SP. Međutim, na kraju se ispostavilo, da nisu bili u pravu. Tako je i ovde u fudbalu. Gubićemo na kontrolnim utakmicama, ali ćemo zato pobeđivati redom - počev od grupe, pa do finala.
 
Član
Učlanjen(a)
20.07.2009
Poruka
1.228
Da, sto se tice navijaca.
Stvarno se vidi da smo nula bez one da kazem "cetvorke". (Stankovic, Krasic, Jovanovic, Ivanovic.)

A da jos nesto kazem zanimljivo: Ivanovic je na svadbi u mojem i Milosh96 kraju. Od moje i njegove kuce ima 50 metara. :)
Nije moglo da se priđe, obezbeđenja....:???:
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
A što ne zaslužuje???, dobro sad, ti si navijač Vojvodine a on je jedan od krivaca što Vojvodina nije uzela trofej Kupa Srbije ali igrač ima ambicije i trebalo bi ga pustiti, bar na klupi da bude.

Uopšte ne govorim navijački, ako je on krivac zato što je Voša izgubila u finalu, to mu samo može dati na snazi, ali on najmanje za to krivac,....on je jedino mogao da bude krivac da Zvezda nije usla u finale za one silne zicere koje je promasivao protiv OFK-a.....Ne znam, ali ja nijednom nisam video da je on pružio dobru partiju...Na kraju krajeva, valjda Antić zna bolje, nego ja ili ti ;)
 
Član
Učlanjen(a)
26.11.2009
Poruka
1.561
Uopšte ne govorim navijački, ako je on krivac zato što je Voša izgubila u finalu, to mu samo može dati na snazi, ali on najmanje za to krivac,....on je jedino mogao da bude krivac da Zvezda nije usla u finale za one silne zicere koje je promasivao protiv OFK-a.....Ne znam, ali ja nijednom nisam video da je on pružio dobru partiju...Na kraju krajeva, valjda Antić zna bolje, nego ja ili ti ;)
Hoces da kazes da Lekic nije pruzio dobru partiju protiv Dinama iz Tbilisija?

Ako si gledao, tu utakmicu.
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2009
Poruka
448
DInamo Tbilisi=buranija protiv koje bi i ja dao gol,a ne profesionalni igrac...
 
Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
783
Zigic i Pantelic- napolje iz reprezentacije! Ostali su konacno poceli da igraju fudbal. Sve pohvale za Krasica, Ivanovica, Jovanovica i Likovica. Ipak, mislim da bez ove dvojice u napadu imamo perspektivu na predstojecem svetskom prvenstvu.
Sto se Lekica tice, covek je antitalenat za fudbal. Igrao je po okolnim selima u Kraljevu i uopste ne znam kako je zavrsio u Zvezdi, cak i u reprezentaciji. Ipak, pokazao je koliko zna u minuloj sezoni. Inace, Lekic nije jedini koji je iz Kraljeva otisao u Crvenu Zvezdu. U poslednjih nekoliko godina Zvezdine boje branili su i Nenad Kovacevic (Zica), Dusan Andjelkovic (Vrdila) i Aleksandar Lukovic (Konarevo), ali mislim da je ovaj poslednji postigao najveci domet u karijeri. Aplauz za Luneta!!!!!
 
Natrag
Top