Fudbalski i Hokej Menadzeri [online]

Član
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruka
4
E ovako :D ...Igrica je prevedena na sve balkanske jezike...Trenutno mozete da vodite Fudbalski i Hokej tim ,a u buducnosti ce se dodavati drugi sportovi....Igrica je dosta razvijena,i ima mnogo opcija tako da vam nikad nece biti dosadno :D .....Takodje svaka zemlja ima svoj forum,gde mozete pitati sta vam nije jasno,pricati o transferima,ili pisati o bilo cemu sta vam padne na pamet u temi koja sluzi toj nameni :dash: ...Za sve postoje teme ,a forum je aktivan i to mnogo :eek: ...e sad naravno sledi moj ref link preko koga moze da se registruje svaki ljubitelj menadzer igara....ko hoce da se reg ali ga nervira da ide na moj ref link ..pa nek brise ovo na kraju,sta da mu radim sorry ....
Kod:
[URL]http://www.powerplaymanager.com/r395623[/URL]
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
18.12.2009
Poruka
11
Onako nije lose , uglavnom kopija Hattrick-a koji je neprikosnoven za sada u pravcu fudbal menadzera , za ostalo ne znam niti me zanima ( pricam za ostale sportove ) tako da se ogradjujem , ima dosta opcija samo sto mi se grafika ne svidja , za jednu ovako dobru ideju ili kopiju ideje trebali su staviti osnovnu grafiku da izgleda malo lepse da bi privukli ljude za pocetak . Ali u svakom slucaju od 1-10 , jaka sestica :)
 
Natrag
Top