Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Pitala sam vec Draganu ali sam odlucila i temu da postavim da razmjenim iskustva sa ostalom rajom...
Dakle...mene polomise...kilo muha!
Evo vec danima ratujemo ziva ne znam sta cu...jes' da vodim-za svaki moj izvadjeni zivac ja ubijem dvije ali kontam u pakao cu zbog njih...To je stoka neraspisaTa ja ne znam dokle misle ovako...prvo sam kontala da je do mene ono kao jbg smrduckam ALI NIJE JBT:???:
Posle skontam ma to prslo...nabavile su neke oklope i nimalo ih nije lako ubit'wacko2
Ja je spucam koliko imam snage ali ona 'ladno glumi da je mrtva eeeeeeee glumi i digne se posle par minutica:???:
Napravila sam par MASAKROVA i mislim da cu robijat (mozda i u Hagu zaglavim),ali ne zalim...
Malopre sleti mi jedna na nogu ae ja iskuliram 'ebes je otici ce...kad dodje druga POFAKASE mi se na nozi:???:
E to nisam mogla trpiti!Ubila sam ih pa sam im pokidala krilca i nogice i povadila crijevca izvrsila ful autopsiju...da sluze za primjer drugima ali ne haju one za to i dalje me zezaju i kidaju mi zive...
Imate li vi problema sa malim ljigama???:vorred:
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Faking sandalice! ..... Šta da se radi .... Mora da su muške muve čim vole da bodu toliko .... :lol:
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Pofakaše se na nogama :lol::lol::lol::heart:
BTW zašto ja jedini ne kapiram fazon sa fakanjem sandalica :vorred:
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Zonki ne kontam ga ni ja:mrgreen:ali bas mi simpaticno:D
Da mi je neko pricao da se muhe 'vol'ko fakaju ja mu ne bi vjerovala...a tek sto kake...i u podne i posle podne:D
i na monitor mi se pokakila...:gun:
Ne znam vama je to smjesno ali ja fkt popizdiK...
Odsad vise nisu fucking sandalice nego fucking fakalice:mrgreen:
 
Natrag
Top