Freelance poslovi na Elance-u

Član
Učlanjen(a)
12.12.2012
Poruka
18
Zanimaju me neka vaša iskustva sa poslovima konkretno na ovom sajtu?
Ja sam se nedavno registrovao, za početak sam se odlučio da se prijavljujem na "Data entry jobs"pa bi bio zahvalan ako neko ima volje da napiše par riječi koje bi pomogle meni a uvjeren sam i mnogim drugima koji su se odlučili da na ovaj način pokušaju da zarade neku paru.

Neke od stvari koji me zanimaju su:
1. Na osnovu vašeg iskustva, da li je moguće dobiti prvi posao bez uzimanja nekog od premium računa?
2. Koji je najbolji način naplaćivanja usluga, ako neko ima iskustvo na teritoriji BiH (RS)?
3. Da li i kako praviti portfolio prije prvog posla?

Hvala unaprijed!
 
Član
Učlanjen(a)
12.12.2012
Poruka
18
Moram i taj portfolio da odradim, a inače sam odlučio da se prvi mjesec posvetim uređivanju profila a onda kad to sve završim da malo ozbiljnije navalim sa konkurisanjem.
Koliko sam shvatio oni krediti koji se dobiju na početku se prenose u sledeći mjesec ako se ne potroše?

Koje poslove si naveo da su ti specijalnost?
Jesi li radio one njihove testove?
 
Član
Učlanjen(a)
12.07.2011
Poruka
95
Ja radim u fotosopu.Krediti,ako mislis na one konekte koji se trose cim konkurises negde mogu ti reci da
ces ih brzo potrositi jer svaki put ode 1.Test sam jedan probao i prekinuo na pola jer su pitanja nenormalna tipa sta znaci skracenica shift+T i sl..Ne mozes znati sve skr.u bilo kom programu.Sad cekam da prodje mesec posto vise nemam pravo da konkurisem.
Posao nisam ni jedan dobio a konkurisao sam za mnoge sa minimalnim cenama
Danas sam video da je tip dobio posao za 30$ za koji sam ja stavio 90$ a posao je da ful odradis
(odvajanje pozadine,brisanje objekata,popravka)400 i nesto slika(znaci da se useres od rada)
Otprilike da cu i ja morati da stavljam sve po 20$ za bilo koji posao ne bih li upisao stogod
Ako nesto saznas pisi :)
 
Natrag
Top