Free Skype calls:

Član
Učlanjen(a)
22.07.2010
Poruka
103
Da ti pitaš i tako će neko da ti kaže, pa mislim da je smešno i više nego, izvini sad žurim arivedrči............
 
Član
Učlanjen(a)
17.07.2013
Poruka
22
Koje ludo pitanje znaci pobedaaa . . . :D Hahahaha

Kontaktiraj skaype mozda ce se smiluju da ti daju neku sicu :D mada tesko xDD
 
Član
Učlanjen(a)
13.12.2011
Poruka
990
preko Skype jeste free call zasto da nije imas mnogo opcija i onaj drugi sa kim pricas moraju da budu clanovi i clansko ime svaki mora da ima da te pozove ili ti njega ako znas mu ime Mnogo srece u razgovoru ja Skype koristim godinama i placam samo kad saljem na mobilne poruke ili kad zovem na mobilni telefon ili kucni..Toliko za Sada..
 
Član
Učlanjen(a)
25.04.2010
Poruka
159
Besplatni Skype kredit
Dakle evo jedna akcija...imate mogućnost dobiti 1,02€ kredita na skypeu ako instalirate ovaj program

Kod:
[COLOR=#000066][FONT=Courier New][URL]http://hotspotshield.com/[/URL][/FONT][/COLOR]

Nakon toga odete na link
Kod:
[COLOR=#000066][FONT=Courier New][URL]http://skype.hotspotshield.com/banner.php[/URL][/FONT][/COLOR]

i kliknete na get free voucher now te vam se prikaže vašKOD koji unosite na ovom LINK-u i to je to...


Negativna strana ovoga

....je da se hotspotshield ponaša pomalo kao adware. Nije virus ali promjeni vam homepage, ima dosta reklama, te ćete ga sigurno nakon instaliranja maknuti s PC-a. Preporučujem- revo uninstallerom. Te ovo možete samo jednom uraditi na svojim windowsima, osim ako ne uradite reinstalaciju ili pak radite preko neke virtualne mašine pa ponovite postupak reinstalacijom.

Ja sam do sada nekoliko puta ovo ponavljao preko VMware-a i svaki put uspješno..

Eto uživajte i polako
smiley-laughing.png


EDIT: ako imate poteškoća sa dobijanjem koda, tj stoji vam ono please, wait... i ništa se ne prikazuje, potrebno je samo refreshati stranicu i kod će se pojaviti

 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
19.04.2010
Poruka
2
imam jedno pitanje u vezi skajpa......skoro sam morao da obaram sistem na svom lap topu...i posle toga vise niko ne moze da me cuje na skajpu...sva moguca podesavanja oko mikrofona sam probao...ali mi izlazi samo da zvucna kartica nije pronadjena...os je windows 7 ultimate...mozda fali neki drajver ili....ja stvarno ne znam pa molim za pomoc....HVALA UNAPRED......
 
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
imam jedno pitanje u vezi skajpa......skoro sam morao da obaram sistem na svom lap topu...i posle toga vise niko ne moze da me cuje na skajpu...sva moguca podesavanja oko mikrofona sam probao...ali mi izlazi samo da zvucna kartica nije pronadjena...os je windows 7 ultimate...mozda fali neki drajver ili....ja stvarno ne znam pa molim za pomoc....HVALA UNAPRED......
Po tvojoj prici ne mozda,vec sigurno ti fali drajver od zvucne kartice
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Vidi koja ti je maticna i po tome googlaj drajvere,ako nemas CD od maticne.
 
Natrag
Top