free cs 1.6 server

Član
Učlanjen(a)
06.09.2010
Poruka
62
eee da vas pitam da li moze da se napravi besplatno cs 1.6 server, misim ja sam pokusavo ali nikako da napravim, el neko moze da mi kaze kako se pravi ako je to uopste izvodljivo :D. Inace imam kablovski net ako je to potrebno. :D
 
Mlada nada
LEGEND
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
1.292
Radi.Samo je ondje malo zakomplikovano,jednostavno odes u folder gdje se instaliran CS i pokrenes HLDS.exe dalje ces se snaci.

P.S Da se neko konektuje na tvoj server mora kucati u konzoli connect iptvogservera.
 
Član
Učlanjen(a)
22.09.2010
Poruka
5
znaci sve radi?
mogu da napravim server i da se ljudi konektuju na njega bez problema?
 
Učlanjen(a)
18.12.2010
Poruka
52
meni nece da radi!!!napravi se lepo server,udjem ja na mapu i sve to ali nemogu da uddjem sa drugog racunara...ubacim ja ip adresu ali nista....jer zna neko sta se desava jer nereba nesto da se iskljuci tipa antivirus ili firewall
 
Mlada nada
LEGEND
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
1.292
Jesi probao da kucas u konzoli connect ipservera:portservera ?
 
Učlanjen(a)
18.12.2010
Poruka
52
ni meni nece da radi...a jer neko zna kako ili ti preko cega da napravim bazu pa da je ubacim da se igra onn line????video sam par takvih baza gde naprimer admin je obucen grugacije ili neki komplet grugi lik a baza izmenjena...tipa :tajni prolazi i tako te gluposti
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2011
Poruka
9
Taj nacin radi samo u igraonici posto su kompovi na istom netu, moze raditi i ovako, ali moras imati jak net da ti nebi bagovalo i moras da ubacujes plugine koje kada narucis server preko KGB-a dobijes po defaultu tako da moja preporuka KGB :) nemojte se patiti sa tim, kada mozete naruciti server preko kgb-a od 400 dinara pa nadalje... :D
Evo moj od 24 slota 78.46.94.162:27056
 
Natrag
Top