Forumska premijera filma Pomracenje

Član
Učlanjen(a)
07.06.2010
Poruka
1
Uz saglasnost administratora foruma, zelim da vas obavestim da forum Twilight Srbija i kompanija Tuck planiraju odrzavanje specijalne, forumske premijere filma Pomracenje (The Twilight Saga: Eclipse), 30.6. u Sava centru.
Prosle godine je organizovana forumska premijera filma Mlad mesec (The Twilight Saga: New Moon), kojoj je prisustvovalo oko 1000 gledalaca. Kako je sve to izgledalo i kakva je atmosfera bila, najbolje mogu pokazati donja slika i deo teksta Djordja Bajica, kolumniste Pop-boksa:
Dvoranaportal.jpg

ĐORĐE BAJIĆ
Mama, kupi mi vampira
Igrom sudbine, prošlog vikenda sam se obreo u Domu sindikata za vreme projekcije filma Mlad mesec – i to baš one rezervisane za članove foruma Twilight Srbija. Nisam tome pridavao veću važnost – razgledao sam DVD izdanja izložena u holu, jedva konstatujući da pored mene prolazi šarena armija sastavljena, uglavnom, od veselih tinejdžerki sa kokicama na gotovs.
Prošlo je desetak minuta, publika je ušla, ja sam i dalje prebirao po kutijama sa filmovima. Iznenada, kao šilom u čelo, razlegao se oduševljeni vrisak iz stotine grla od koga su se, dao bih se zakleti, zatresli rafovi po kojima sam prebirao. U prvi mah nisam shvatio šta se događa. Pogledao sam upitno prijatelja, koji je u tom trenutku stajao pored mene. On mi je objasnio: “Verovatno se na platnu po prvi put pojavio Robert Pattinson.” Bio sam zatečen. Nikada u svom životu nisam doživeo tako snažnu reakciju publike u bioskopu. Ti tvajlajtaši su zaista hard-core fanovi, pomislio sam tada - snaga na koju se mora računati.

Ne propustite priliku da u jedinstvenoj atmosferi odgledate jedan od, sudeci po najavama, najvecih filmskih hitova ovog leta! Vise informacija na Twilight Srbija - Dobrodosli
 
Član
Učlanjen(a)
24.09.2009
Poruka
4
znaci li to da ce twilight premijera biti 30.06.sigurno,provjereno?????
to je super!!!
 
Natrag
Top