footballidentity

FID

Učlanjen(a)
27.12.2009
Poruka
1
Pozdrav, nadam se da ne krsim neko forumsko pravilo posto ovako s'neba pa u rebra otvaram temu.Mada mislim da bi mogli da mi progledate kroz prste jer ovo sto reklamiram, je pravi hit medju Srbima na internetu i igrica za sve fudbalske zaljubljenike.

ovo je link
Footballidentity - Home Page

a ovo je kratak opis

Stvori svoj fudbalski identitet kao fudbaler, menadzer ili novinar u svetu izgradjenom u potpunosti od drugih korisnika. Igraj strategijski fudbal sa i protiv pravih ljudi u prvoj ikada poteznoj simulaciji fudbala. Iskusi moc i radosti timske igre.

Takodje vi sa ovog foruma mozete da napravite svoju ekipu, da joj date ime koje pozelite, i da igrate u prvoj srpskoj fid ligi.

ovo je forum
Serbia - Footballidentity Forums

hvala na paznji, za sva pitanja i nedoumice sam tu:yes3
 
Član
Učlanjen(a)
20.07.2009
Poruka
1.228
Nije loše Fide, ova web igra je sjajna, koliko vidim prvi post si baš dobro "ubo-o".
 
Član
Učlanjen(a)
11.02.2011
Poruka
1
Footballidentity - simualcija

www.footballidentity.com

Besplatna fudbalska online browser(flash) turn-based simulacija. Potpuno drugacija od ostalih sportskih simualcija i jedinstvena po mnogo cemu. U igri postoji opcija za igraca, trenera i novinara. Footballindentity se ne zasniva se na textu kao hattrick, footiemanager, itsagoal, freekick, trophymanager, sokker i ostale igre slicnog tipa, nego na flash poteznoj igri koja se odvija u realnom vremenu.
Ono sto je bitno, za ovu igru vam ne treba puno vremena. Dovoljno je da se logujete jednom dnevno I jednim klikom odradite trening za par sekundi
Za trenera je potrebno nesto vise vremena da bi napravio i vodio aktivan tim. Novinar izvestava sa utakmica, radi intervjue i sl.
Utakmice – igraju se 2x nedeljno i traju ~ 1:15h. Igrate sa online saigracima i protivnicima i svako odlucuje koje ce poteze vuci, naravno uz komunikaciju sa saigracima putem chata ili nekog voice programa. Za svaki potez imate 7 sekundi sto je sasvim dovoljno.


IGRAC:

Kao I u RL footbalu postoje pozicije:
GK - golman
SD – bek
CD – centralni odbrambeni
SM- side middlefielder ili igrac sredine terena koji igra na levoj ili desnoj strani.
CM – centralni srednji igrac
DMC – zadnji vezni
AMC – vezni igrac napadacki orentisan
WF – krilo (Dzajic) wing forward
CF – napadac.

Pored navedenih pozicija postoji vise tipova igraca. Tako npr mozemo izabrati napadaca sa skilovima(vestinama) koji je jak u duelima I skok igri ili igraca koji u startu ima skilove brzine I sl.
Igrac imaju opciju da treniraju svaki dan,a od vase aktivnosti i nacina treninga zavisi kako ce igrac izgledati.


TRENER:

Manager formira tim, odredjuje taktiku, kupuje I prodaje igrace, radi skauting protivnickih timova i sve sto je potrebano da bi tim sto bolje funkcionisao. Veoma je vazno reci da u FID-u trener radi sa `zivim igracima`, a ne sa obicnim tekstualnim ispisima imena I prezimena kao u svim ostalim sportskim simualcijama.


Turorial:

Tutorial FORUM

Marketing

Help

Srbija trenutno ima 3 lige:

1A 2A 2B


facebook
Facebook Srbija

screenshot –

4.jpg
jedan.jpg
dva.jpg
dva.jpg
triku.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
Ljudi, ja sam ovo igrao u pocetku, sta mislite da napravimo ekipu Serbianforum-a ? :D Da se malo zezamo, ako ste upuceni u to kako ovo funkcionise? :)
 
Natrag
Top