Флеш-од 16 ГБ остало само 4ГБ

Član
Učlanjen(a)
12.08.2009
Poruka
52
Мој "Кингстон" флеш од 16 ГБ је, након убадања у туђи комп и "фасовања" непознатог вируса, НОД 32 на мом компу је уштројио на 4 ГБ. Ваљда је препознао и некако "учаурио" и вирус и све податке на њему... Има ли му спаса, како да повратим несталу меморију...?
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Мој "Кингстон" флеш од 16 ГБ је, након убадања у туђи комп и "фасовања" непознатог вируса, НОД 32 на мом компу је уштројио на 4 ГБ. Ваљда је препознао и некако "учаурио" и вирус и све податке на њему... Има ли му спаса, како да повратим несталу меморију...?

Da li si probao naknadno da ga formatiras u fat ili ntfs?
 
Član
Učlanjen(a)
12.08.2009
Poruka
52
Пробао комшо... Остаје тврдоглаво на 4 ГБ. Пробао форматирање и са ChipGenius, прилично јаким алатом и са гомилом других... Да ли бих могао из "НОД"-а (који је, ваљда, и кривац за сву моју муку) некако да му приступим, очистим све проблематично и форматирам...?
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
Мој "Кингстон" флеш од 16 ГБ је, након убадања у туђи комп и "фасовања" непознатог вируса, НОД 32 на мом компу је уштројио на 4 ГБ. Ваљда је препознао и некако "учаурио" и вирус и све податке на њему... Има ли му спаса, како да повратим несталу меморију...?


Instaliraj MCShield.
MCShield je antimalware program zamišljen da spriječi infekcije crvima putem prenosivih diskova (USB flash uređaji, memorijske kartice, eksterni hard diskovi, itd.).
Koristi se uz postojeći antivirusni program.


Kod:
http://www.mcshield.net/index.html
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Пробао комшо... Остаје тврдоглаво на 4 ГБ. Пробао форматирање и са ChipGenius, прилично јаким алатом и са гомилом других... Да ли бих могао из "НОД"-а (који је, ваљда, и кривац за сву моју муку) некако да му приступим, очистим све проблематично и форматирам...?

Mozes to probati ali ne verujem da ce to imati efekta!
Ja sam imao slican problem kao ti samo ne mogu da se setim kako sam ga resio!
Sa Kinstonom od 8gb koji je takodje spao na 4!
 
Učlanjen(a)
04.06.2014
Poruka
1
Probaj da kaspersky nadje, ja ga koristim od pocetka-
Kod:
http://www.softpedia.com/get/Antivirus/TDSSKiller.shtml
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top