FK Vojvodina Novi Sad

Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Stepi za MONDO: Da, ja sam trener Vojvodine

Stepi za MONDO: Da, ja sam trener Vojvodine
Subota, 6. jun 2009. 14:49

v137000p0.jpg


Dragoslav Stepanović dogovorio je u subotu sve sa čelnicima novosadske Vojvodine i od ponedeljka će biti promovisan u novog trenera "lala".

"Dogovorili smo se. Saradnja će biti na dve godine, uz mogućnost produžetka ugovora na još godinu dana", rekao je Stepanović za MONDO posle razgovora sa novim-starim predsednikom Vojvodine Ratkom Butorovićem.

Popularni Stepi nije želeo da se izjašnjava o tome kako vidi tim Vojvodine u narednoj sezoni.

"O tome kad se završi promocija (u ponedeljak u Veterniku). Posle toga, sešću sa onima koji su sa igračima radili u prethodnih godinu dana, detaljno ćemo sve analizirati, ko šta može i onda ćemo u najkraćem roku donositi odluke. Nije isključeno da možda eventualno jednog igrača žrtvujemo da bismo se pojačali, ali podvlačim to je samo možda", rekao je Stepanović.

Upitan da li je pred njega postavljen neki zadatak, tačnije da li je od njega traženo da donese titulu u Novi Sad, Stepanović je odgovorio da "Vojvodina kao veliki klub uvek postavlja zadatke".

"To je veliki klub, uverio sam se u to posetivši Sportski centar u Veterniku što mnogi evropski klubovi nemaju. Zato je i neozbiljno pričati o tome, jer je Vojvodina velika", dodao je Stepanović.

Izvor: Mondo
 
Član
Učlanjen(a)
28.04.2009
Poruka
96
Jeste! Voša je dobila novog trenera, a danass će biti i njegova promocija. Uzgred, Stepi je već izneo svoje prve utiske: link

01.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2009
Poruka
1.014
Svaka čast za Vojvodinu, konačno smo dobili klub koji koliko-toliko može biti konkurent Partizanu i Zvezdi.
 
Član
Učlanjen(a)
26.03.2009
Poruka
225
v137362p0.jpg

Stadion FK Vojvodina - "ko bombona" (VIDEO)
Sreda, 10. jun 2009. 14:57
Novi Sad i Fudbalski klub Vojvodina ovih dana mogu da počnu da se hvale svojim stadionom "Karađorđe", koji je po mnogo čemu postaje najmoderniji u Srbiji.

U društvu direktora Zavoda za izgradnju Novog Sada Borislava Novakovića, novinari su u sredu imali prilike da vide renovirani stadion na kojem igra FK Vojvodina.

Zbog predstojećeg Juniorskog Prvenstva Evrope u atletici stadion "Karađorđe" je dobio nove stolice, novu atletsku stazu i novi, moderni video semafor.
Fudbalski klub Vojvodina krenuo je očigledno u renesansu u ovoj godini - prvenstvo je završio ispred Crvene zvezde, na drugom mestu, doveden je za trenera Dragoslav Stepanović, a planiraju se i zvučna pojačanja.

Međutim, 2,5 miliona evra koje su do sada uloženi od strane grada Novog Sada u stadion su samo početak, najavljuje Borislav Novaković.

POGLEDAJTE NA:Stadion FK Vojvodina - "ko bombona" (VIDEO) :: Mondo

bruka, skoro pa ko marakana:yea:
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Ufff, kakva bombona, kako sam samo ponosan na naš stadion sada !!!

Samo što me brine jesu ovi huligani koji nadam se neće to sve polomiti...:???::???::???:
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2009
Poruka
1.014
JOš jednom svaka čast za Vojvodinu, kažem ja lepo, još jedan velikan pored Zvezde i Partizana :yea:
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
I Vojvodina počela pripreme

I Vojvodina počela pripreme
17. jun 2009.

17088305024a39407c33bb9547715910_big.jpg


Fudbaleri Vojvodine okupili su se u sredu u nepotpunom sastavu na početku priprema za narednu sezonu.

Okupljanju nije prisustvovao ni trener Dragoslav Stepanović koji će se timu pridružiti u ponedeljak. Na prozivku je došlo petnaestak fudbalera, a njihov rad pratio je i njihov dojučerašnji sagrač a sada sportski direktor Miodrag Pantelić.

Timu će se narednih dana priključiti i ostali prvotimci, a po završetku Evropskog prvenstva za igrače do 21 godine i reprezentativci, golman Željko Brkić i Dušan Tadić.

Vojvodina je u sredu dobila dva pojačanja iz ivanjičkog Javora, Miroslava Vuličevića i Ajuroa Nnaemeka.

Novosađani su prošlu sezonu završili na drugom mestu Jelen Suzperlige iza Partizana i takmičiće se u Evropa ligi. Prvi meč, Stepanovićevu ekipu očekuje 30. jula u trećem kolu.

Izvor: B92, FK Vojvodina
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
790
JOš jednom svaka čast za Vojvodinu, kažem ja lepo, još jedan velikan pored Zvezde i Partizana :yea:


Ne mora uopste da znaci da ce Vojvodina zbog dobre igre prosle sezone uraditi nesto i ove...dosta klubova ( ne samo domacih ) jedne sezone igraju toliko dobro da MNOGI misle da ce sledece sezone jos vise ojacati i boriti se za prvo mesto..pa na kraju ispadne da se bore da ne ispadnu iz lige...sve zavisi...videcemo kad krene nova sezona...inace ja sam uz Vosu (L) :)
 
Natrag
Top