FK Partizan

Član
Učlanjen(a)
22.12.2009
Poruka
448
stim sto se Lola ugojio,jedva se krece,nadam se da se necemo z*jebati sto se njega tice...:\
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2009
Poruka
448
530.jpg


Kralj Se Vratio!!!!!!!!
 
Član
Učlanjen(a)
03.07.2010
Poruka
255
Iliev: Srećan zbog povratka

Iliev: Srećan zbog povratka
Izvor: Novosti Online | 21. jul 2010.

sp%20iliev_310x186.jpg

Iskusni napadač danas potpisao jednogodišnji ugovor sa crno-belima

Dva dana je trebalo čelnicima Partizana i Ivici Ilievu da pronađu zajednički jezik i posle šest godina, koliko je napadač proveo u inostranstvu, saradnja je ponovo obnovljena!
Iliev je u utorak uveče potvrdno odgovorio na ponudu crno-belih, a danas potpisao jednogodišnji ugovor srpskim šampionom. Dakle, spisak igrača kluba iz Humske za treće kolo kvalifikacija za Ligu šampiona će biti jači za ime iskusnog napadača.
- Osećam se fantastično. Ovo moja druga kuća, tu sam odrastao i afirmisao se... Moj zadatak je Liga šampiona, samo me to interesuje. Partizan to zaslužuje - kazao je 30-godišnji Iliev za sajt Partizana.
Povratak u Humsku posle šest sezona u inostranstvu nije ostavio Ilieva ravnodušnim.
- Srce je oduvek kucalo crno-belo, no iskren da budem nisam verovao da ću se ikada vratiti u srpski fudbal, a kamoli u Partizan. Sve se tako odvijalo da jednostavno nisam ni naslućivao, niti verovao. Sad kada sam se vratio, ponovo su počela sećanja o ulasku u Ligu šampiona, sezoni za nezaborav i sve opet “kuva” u meni!
Verujete da Partizan posle toliko godina opet može do velikog uspeha?
- Mnogo je teško načiniti taj veliki korak. Moja generacija je to uspela, a kasnije su bile i izglednije situacije, pa klub nije uspeo. Posle toliko godina nam se sve opet “namešta”, miriše na uspeh i moj dolazak je najviše time i motivisan. Nadam se da ću doneti sreću svima onima koji vole Partizan – rekao je Ivica Iliev.
Tokom svog prvog boravka u Partizanu, od 1997. do 2004. godine, Iliev je odigrao 327 utakmica i postigao 110 golova.
Pre Ilieva Partizan je u letnjem prelazno roku doveo Ivana Stevanovića, Radišu Ilića, Džozefa Kizita i Gorana Galešića.
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2009
Poruka
1.053
Samo da kažem, svaka čast Moreiri !
Ubedljivo najbolji je bio danas. Najviše trči, trudi se, uklizava. Najbolji pasovi, tehnika...


Bekovi katastrofa, Stevanović i Kizito, ozbiljniji tim bi ih oduvao.
Najviše me razočarao Saša Ilić, kao duh, nije se video...
 
Član
Učlanjen(a)
25.11.2009
Poruka
255
Fudbal: Partizan pobedio u Jerevanu


Pogotkom Klea u poslednjim trenucima prvog dela igre, Partizan u Jerevanu savladao ekipu Pjunika i plasirao se u narednu rundu kvalifikacija za Ligu šampiona.

fudbal.jpg


Fudbaleri Partizana uspešno su prebrodili prvu prepreku na putu do ovogodišnjeg izdanja Lige šampiona. U Jerevanu je savladan šampion države Pjunik, pa je ukupnim rezultatom 4:1, Partizan obezbedio plasman u naredno kolo kvalifikacija za najelitnije fudbalsko takmičenje u Evropi.
 
Član
Učlanjen(a)
08.07.2009
Poruka
152
Sledeci protivnik je Helsinki...

prva utakmica se igra na Partizanovom stadionu 28.07.2010 od 20:45.....
 
Član
Učlanjen(a)
25.07.2010
Poruka
2
Ljudi bez brige,Smiljanic je bas kako treba,stekao je iskustvo,ojacao i sad je pravi igrac za svoju poziciju,cvrst,pametan i veliki borac a sto je najvaznije i veliki GROBAR! I nije tacno da se udebljao kao sto neki govore,gledali ste konferenciju za stampu,videli ste kakav je.Za Ilieva svi znamo sta je i ko je,a u tandemu sa Ilicem,bice kao protiv Njukastla ako se secate :)
Tako da bez brige,imamo dobar tim a slabe protivnike i velike sanse da udjemo u LS,jedino me plasi onaj krojac sto nam je na celu kluba,sa njegovim izjavama poput "Liga Sampiona nam nije prioritet"... I jel ide neko na utakmicu u sredu?
 
Član
Učlanjen(a)
08.07.2009
Poruka
152
Ма маните се прича са конференције за штампу и којекаквих ствари...

Свашта можемо причати, али сигурно да смо довели добра појачања ове сезоне... треба се брзо уклопити у игру, а мислим да са Илијевим добијамо бржи напад и заједно са Клеом биће страх и трепет... е сад је ту средина терена, ево данас читам Радосав Петровић можда неће ни да оде ове сезоне, значи гужва на средини терена... Мореира, Петровић, Смиљанић, Томић, Илић... да ли ће сви они играти у среду увече, тешко је рећи...али како је Крстајић повређен и најваљено да неће да игра, онда је могуће да изађемо са 3-5-2 формацију или тачније 3-2-3-2 :)

Голман: Радиша Илић
Одбрана: Стевановић, Јовановић, Кизито или Лазевски
Средина: Петровић, Смиљанић, Томић, Илић, Мореира
Напад: Клео, Илијев

није лоше :)
 
Natrag
Top