Šta je novo?
SerbianForum

Dobrodošli na SerbianForum.org, mjesto na kojem možete pronaći apsolutno sve, mjesto druženja i odlične zabave!

Firefox ne moze da mi otvori Serbian forum.

• Začetnik teme jolemisa
  • Datum pokretanja
White_Spirit

White_Spirit

UREDNIK
Ne mogu da ukapiram.Sa Chroma na Win.7 mogu da udjem,sa Mozile,sam probao nekoliko puta,a bio sam danas normalno sa Mozille na Forumu.Inace je najnovija verzija i kad radi sve kako treba,i onda odjednom nece samo na SF.
Meni se skoro desilo da nemogu da udjem na SF, obriso sam cookies za sf i usao bez problema.
Probaj tako, nista te ne kosta ;)

SerbskiSin

SerbskiSin

LEGEND
Forum je toliko spor da je to strašno.

Probao sam da uđem na SF i juče i danas preko tri browsera, i samo mi je da se ulogujem trebalo par minuta, a i svaku stranicu mi otvara čitavu jednu večnost.

Da li još neko ima ovaj problem?

Inače, ja sam na Ubuntu 18.04 Linux-u. Mada, imam laptop na kome je Windows 10, takođe postoji isti problem.

:)

bind

bind

¯™¯
MODERATOR
Forum je toliko spor da je to strašno.

Probao sam da uđem na SF i juče i danas preko tri browsera, i samo mi je da se ulogujem trebalo par minuta, a i svaku stranicu mi otvara čitavu jednu večnost.

Da li još neko ima ovaj problem?

Inače, ja sam na Ubuntu 18.04 Linux-u. Mada, imam laptop na kome je Windows 10, takođe postoji isti problem.

:)

boki71

boki71

ADMINISTRATOR
ako vec koristis firefox ,koristi ovaj......otvara sve brzinom svetlosti.....i neces se pokajati.....:mig:

:download:

Kod:
https://www.mozilla.org/sr/firefox/developer/