Šta je novo?
SerbianForum

Dobrodošli na SerbianForum.org, mjesto na kojem možete pronaći apsolutno sve, mjesto druženja i odlične zabave!

Filozofirajte!

• Začetnik teme Jurivaka
  • Datum pokretanja
Jurivaka

Jurivaka

MODERATOR
Svi smo, manje-više, skloni ponekad filozofirati. Evo teme gdje možemo to raditi, ali na način da iznosimo vlastite filozofske opservacije, a ne da kopiramo tuđe misli. Dakle, filozofi, imate priliku!

Za početak, evo jedne moje filozofske:
Saznanje da nikada nećemo biti u stanju ispraviti sve „krive Drine“, ne treba da nas spriječi u nastojanju da to stalno pokušavamo.

death row

death row

Član
Filozofirati znači objaviti misao vlastitim shvatanjem nauke u najširem smislu reči ali i izbeći konkretan odgovor na pitanje služeći se životnom filozofijom :)

Mr.Daky

Mr.Daky

Cupidon
VIP
Filozofija mi pomaze da *preradim* tudje životne stavove kako bih ih prilagodio svom karakteru. Nisam jedan od onih sto vole glavom od zid, vec kad mi neko podastre dokaze da nisam bio u pravu, ja mjenjam svoj stav, pa makar iz korijena

dumspirospero

dumspirospero

Dum
Član
Evo i jedne moje filozofije...
''Dovoljno pametna žena je ona koja zna, kada treba da bude i glupa'' yes3

Jurivaka

Jurivaka

MODERATOR
Kada je mržnja pokretač čovjekovog djelovanja, onda to djelovanje može biti sve drugo samo ne čovječno.

Jurivaka

Jurivaka

MODERATOR
Život je kao čaša vode - ako je ne ispiješ, ispariće!

MonaLisa

MonaLisa

Član
Filozofija je disciplina ljudskog uma koja se bavi opstim principima svijeta, bica i saznanja....