Filmovi koje ste pogledali više od 3 puta

Član
Učlanjen(a)
06.11.2010
Poruka
9
ja mislim da sam kengura i munje gledao jedno 10 puta i svaki put se nasmejem a od stranih uh...mnogo njih!!!
 
Član
Učlanjen(a)
23.11.2010
Poruka
298
Rokija-sve delove, Prince of Persia, Paklene Ulice-sve delove, A walk to remember, Kad porastem bicu Kengur, itd itd itd...........
 
Član
Učlanjen(a)
28.08.2009
Poruka
2
Ima ih dosta, ali oni koji mi trenutno padaju na pamet su Moulin Rouge, Piano, Lepa sela lepo gore, Lajanje na zvezde, Duh, Prljavi ples, Ples u tami, Velvet goldmine, Eternal sunshine of the spotless mind, Mrznja, Chudesna sudbina Amelije Pulen, The great expectations, Y tu mamá también, Dogville, Big fish, Sleepers, The dreamers, Meet Joe Black,Seven, Philadelphia, Requiem for a dream, Hair, Grease, Dancer in the dark, Green mile, Dead poets society, Big blue, Dogma, K - pax, Trainspotting, It's all gone Pete Thong... :)))
 
Učlanjen(a)
30.01.2011
Poruka
22
Ima ih dosta... :)
Slumdog Millionaire (i preporucujem ga) Step Up, Step Up 2 the streets, Crank, Dirty Dancing 2, Avatar, Cellar Door, Kad porastem bicu kengur, Munje, Profesionalac, Titanic, How to loose a guy in 10 days.. i tako:)
 
Član
Učlanjen(a)
31.01.2011
Poruka
15
Santa Sangre, El anhel exterminador, Tirez sur le pianiste, The Naked Gun (ceo serijal), Child's Play (1 i 2 deo), Lost Highway, Citizen Kane, Zodiac.
 
Član
Učlanjen(a)
27.01.2011
Poruka
151
alien vs predator gledano nebrojeno puta osmi putnik i definitivno dzejson x.
 
Natrag
Top