Film bez tona

Član
Učlanjen(a)
12.09.2009
Poruka
69
Film bez tona

Prijatelji posjetioci ovog foruma!


Jedno pitanje.. Skinuo sad crtani film 5 epizoda i htio sam da to convertujem u jedan film da ne moram unuku za svaki filmic pa ustajem i tražim dalje.
To sam radio sa sa dva programa..

Easy Video Joiner i
WinAVI Video Converter.

Oba programa spoje filmice u jedan film, ALI bez TONA. (Muzike i govora.)
A to isto sam radio pre pola godine ili godinu dana i bilo je sve OK.

Pitanje::: Gdje bi mogla biti greška...

Hvala za odgovore.
 
Član
Učlanjen(a)
08.08.2010
Poruka
159
Ja ti kazem najboli ti je playder KMPplayer on ce ti sve dopistiti svaki film i imace ton hvala.



Kmp%20Player%20Pic.jpg
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
12.09.2009
Poruka
69
Zao mije to mi ne treba, meni treba ton od film kadga narezem na dvd a ne dvd player, to ima 4 komada , wmp, vlc. bsplayer,winamp. itd..
lp
 
Član
Učlanjen(a)
01.09.2010
Poruka
3
ubuduce radi sa convertx to dvd . imas opciju da spojis sve filmice u jedan. ubacis prvi i samo desni klik na njega i u padajucem prozoru ces vidjeti opciju da spojis vise fajlova u jedan komplet. fino spojis i samo pritisnes konvert. imacs i ton i sliku. program je za mene naj.
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2009
Poruka
19
a ako imaš više raznih želja imaš i program TMPGEnc 4.0 expres koji stvara sve moguće formate,a ako ostaviš titlove u folderu s filmom;prilikom konverzije upiše titlove na film!Problem je jedino matrosk(mkv)kojega ne poznaje!Što se tiče convertx to dvd to je ok samo nema opcija za rezanje nepotrebnih stvari s filma.Za sva dodatna objašnjenja javi se na pv
Hvala
 
Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
333
ipak koristi Xtodvd converter brzi je i laksi za rad sa avi fajlovima,ustvari sa svim video formatima,ali prvo preinstaliraj kodeke ,tj stavi neku noviju verziju jer postoji sansa da zbog toga nemas zvuk
 
Član
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
315
instaliras virtualdub Downloads - virtualdub.org i skines anyvideo converter,super mali free program,ubacis 1. epizodu u virtual dub,pa ides file--append AVI segment,i savis 2.epizodu,pa to isto pa 3.....kasnije ides save as AVI,sacekas,potrebno je malo vise vremena,NAPRAVICE NEKI FILM OD 7-8GB,onda to ubacis u ANY VIDEO CONVERTER i konvertujes u koji god oces forimat i film ce smanjiti na velicinu do 1gb


VAZNO
AKO NE BUDE HTEO EPIZODE DA UBACI U VIRTUALDUB,KONVERTUJ IH SA ANYVIDEO CONVERTER U AVI i ONDA UBACI
NADAM SE DA SAM POMOGAO
 
Član
Učlanjen(a)
16.09.2009
Poruka
52
Da li pustas sadrzaj na kompjuteru ili na dvd plejeru. Za kompjuter, napravi plejlistu i neces morati da svaki crtac startujes pojedinacno. Kao pesme u winamp-u. Za dvd plejer najbolje je da se napravi u dvd ili divx formatu.
 
Natrag
Top