Fiksiranje Real Debrida i Putlocker download u XBMC

Učlanjen(a)
07.12.2010
Poruka
20
Boki, da li tebi rade putlocker linkovi preko xbmc-a?
Kad pokušam da pustim neki film u XBMC-u preko putlocker linka traži mi real debrid account.
Ako idem direktno preko web browsera onda nema nikakvih problema.
Da li ti je poznato kako je moguće isključiti da mi ne traži real debrid account?
Ovo sam probao konkretno sa movie25 addonom i direktno na movie25.so sajtu

Inače skontao sam da mi u xbmc-u za sve addone koji nude putlocker linkove traži real debrid
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Boki, da li tebi rade putlocker linkovi preko xbmc-a?
Kad pokušam da pustim neki film u XBMC-u preko putlocker linka traži mi real debrid account.
Ako idem direktno preko web browsera onda nema nikakvih problema.
Da li ti je poznato kako je moguće isključiti da mi ne traži real debrid account?
Ovo sam probao konkretno sa movie25 addonom i direktno na movie25.so sajtu

Inače skontao sam da mi u xbmc-u za sve addone koji nude putlocker linkove traži real debrid

Nekada je bio da se Resolver settings podesi za debrid na 105 pa kasnije na 99 i to je funkcionisalo......Sada mislim da to neradi niti Movie25 nudi tih opcija u settingsu....srecom ima uvek alternativnih servera poput billionupload,180upload ..koji uvek rade.......
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Bilo je pitanje pre neki dan ,zasto nerade Putlocker strimovi u XBMC ,i zasto uvek trazi realdebrid premijum...a ja sam dao odgovor za resolver podesavanja..Pa evo detaljnog odgovora na to pitanje.....

PODESAVANJE REAL DEBRID U XBMC

Naravno kada podesite real debrid u vas XBMC mocicete da otvarate ne samo Putlocker strimove vec i mnoge druge.Ova podesavanja se rade u addonima u kojima zelite da gledate materijal sa ovih strimova i to u onima gde ima opcije za Resolver podesavanja.Naravno podesite samo jednom i ubudice ce vam raditi strimovi sa gotovo svih servera.....

Na Mashup addonu recimo to ide ovako...Izaberite film klikom misa koji zelite gledati ....broj 1

FE2Gu9IQk.png


U novom prozoru posto ugledate za zeljeni film putlocker strim,.....broj 2,desni klik na njega i u padajucem meniju odaberite opciju Mashup settings....broj 3

Vv8EFCG.png


Zatim u general delu podesavanja.....broj 4,pronadjite Resorvel settings i klikom misa odaberite ovu opciju.....broj 5

e2ArzldIH.png


Zatim pronadjite RealDebrid....broj 6,te u delu Priority upisite 105.....broj 7,cekirajte Enabled opciju ....broj 8 a zatim kliknite misem na dugme OK.....broj 9.Ovo podesavanje se radi samo jednom i posle ce vam uvek biti dostupni Putlocker linkovi.....

TeBuAcz.png


Sada klikom misa startujte film sa Putlocker linka.....broj 10

eAbrG5WtH.png


Otvorice se novi prozor gde cete klikom misa izabereti film..broj 11,

YcIK9Tj.png


pojavice se brojke i slova koje cete upisati...broj 12, kao kod registracije na raznim forumima ona chapters forma,te posto ponovite to upisivanje ponudjenih brojki i slova izaberite klikom misa Done dugme......broj 13

hN5C.png


Kroz par trenutaka startovace se zeljeni film sa Putlocker Servera....

5V3X1DbW.png


U principu mnogi addoni imaju ovo Resolver settings podesavanje pa je potrebno u njima tako i podesiti real debrid i necete imai problema sa mnogim serverima koji vam do tada nisu radili...
 
Natrag
Top