Fiksiranje Podnatpisa.com u subtitle delu - XBMC

Učlanjen(a)
21.10.2010
Poruka
5
Pozdrav, imam problem sa subtitlom, ne mogu da skinem titl sa podnapisi, sa ostalih servisa radi (opensubtitles). Jel zna neko u cemu mozda da bude problem? Hvala
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Pozdrav, imam problem sa subtitlom, ne mogu da skinem titl sa podnapisi, sa ostalih servisa radi (opensubtitles). Jel zna neko u cemu mozda da bude problem? Hvala

Nece da downloaduje subtitl.....imas alternativu recimo titlovi.com koji rade....

lp6rLxYc.png


z1L37OR5V.png


pokusaj u XBMC Subtile addonu da upises za podnatpise user i pasword ,mozda su uveli da samo za registrovane korisnike radi,ako nece i dalje da trazimo gde je problem u strukturi.....
 
Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
436
u zadnje vreme mi se pojavljuje ova greska prilikom ucitavanja titlova
55PlUdw.jpg


o cemu se radi ?
 
Član
Učlanjen(a)
27.12.2009
Poruka
172
jes da je odavno pisano o tome ali sto se tice opensubtitles.org i meni se to pocelo pojavljivati u zadnjih par dana, imao sam od ranije iskopiran skriven xbmc folder i sa starijom verzijom xbmc subtitles resio problem (ili subtitles sam proradio). Ali vise nece da ucitava prevod sa podnapisi iako imam user i pass, a za neke serije samo odatle mi vuce adekvatan prevod tako da je meni ovo veliki problem. Jos je puko i mashup - crni dani za nas korisnike xbmc-a iliti kodija
 
Natrag
Top