Član
Učlanjen(a)
26.02.2010
Poruka
9
pozdrav svima ja sam Milan imam problem sa fifom14 i fifom15 nece da se pokrenu a radile su super.Naime te igre su preko origina radilo je sve super a neki dan samo ovako.fifa14 zna li neko sta je problem
2016-04-26 10_01_35-Greenshot.png
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.072
Moze li malo vise detalja o problemu? Koja je konfiguracija u pitanju, koji operativni sistem? Da li je nesto izmenjeno na sistemu u skorije vreme, da li je neki program uklonjen ili instaliran?
 
Član
Učlanjen(a)
26.02.2010
Poruka
9
nista nije izmenjeno samo kad se to desilo izbrisao sam fifu 14 i ponovo je instalirao a sto se tice konfiguracije ona je solidna posto je gurala i jednu i drugu igricu bez problema
 
Član
Učlanjen(a)
26.02.2010
Poruka
9
Da imam instaliran AVG ali ona je radila i ranije sa avg a sto se tice c++ ima instaliran one su obe radile 14 i 15 odjednom ovaj problem

Ako je instaliran AVG na tom racunaru, iskljucite ga. Takodje proverite imate li instalirane c++ visual redistributable odgovarajuce...

Ugasio AVG iradi hvala a sta je tu problem odjednom nastao hvala jos jednom
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Ako je istina da si igricu kupio preko Origina, sto si naveo u prvom postu. Onda aplikacija menadzira igru i zahteva izlaz na net i registraciju igre sa unesenim kljucem. Nesto slicno ko kod Steam sajta. E, ako si srecan to je samo registracija, valjda moze uvek offline da se igra, valjda sad nece da zahteva stalno da si prikljucen.
Inace treba u tom AVG, da podesis da pusta origin aplikaciju i igru na net, a ne da ga gasis skroz, to ti je cela prica.
 
Natrag
Top