FC Internazionale Milano ~ Nerazzurri

Dali će Eto igrati bolje u Interu od Ibrahimovća?

  • Da

    Votes: 1 12,5%
  • Ne

    Votes: 7 87,5%

  • Total voters
    8
  • Poll closed .
Član
Učlanjen(a)
06.01.2011
Poruka
3
Hvala:) Imam u planu da uradim kapitensku traku zanetija oko ruke,ali nemam pravu sliku,pa ako naletis postuj ovde.
Forza Inter!:clapping:
 
Član
Učlanjen(a)
20.07.2009
Poruka
1.228
Nađi dres Intera za PES, tu imaš, ja samo znam da je žuta (daću ti link, ali sad pišem sa mobilnog)
 
Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
4.679
Talijanski kup: Inter među zadnjih osam
Nogometaši Intera plasirali su se u četvrtfinale Talijanskog nogometnog kupa, natjecanja u kojem brane naslov najboljega, 3-2 pobjedom protiv Genoe. Polufinale će tražiti protiv boljeg iz ogleda Napolija i Bologne...

U svojoj trećoj utakmici na Interovoj klupi brazilski stručnjak Leonardo upisao je i treću pobjedu. U utakmici bez "popravnog ispita" svladana je Genoa koja je znala kako zagorčati život domaćinu, ali ne i slaviti u ovom susretu.

Dva gola kamerunskoga napadača (a mogao je zabiti i više) Samuela Eto'a obilježili su uvodni dio utakmice u kojem je domaćin na San Siru bio bolja momčad i koji je u svlačionicu otišao sa zasluženom prednošću. Smanjila ju je Genoa vrlo brzo početkom nastavka, a u tragičara se pretvorio baš njihov donedavni igrač Andrea Ranocchia. U svojoj prvoj utakmici u punoj minutaži za Inter skrivio je penal na dojučerašnjem suigraču Rudolfu što je Kharja u 54, minuti iskoristio za smanjenje rezultata.

Na 3-1 je lijepim udarcem glavom povisio Mariga ostavivši golmana Genoe Scarpija bez šanse za dobrom reakcijom, a konačan rezultat početkom sudačke nadoknade utakmice postavio je Sculli.

Talijanski kup, osmina finala (srijeda):

Inter - Genoa 3-2 (Eto'o 15, 43, Mariga 59 / Kharja 54-11m, Sculli 90 1)
Palermo – Chievo 1-0 (Miccoli 80 – 11 m).
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
Bayern Monaco-Inter 2-3 - Ampia Sintesi - Sky Sport HD - 15-03-2011


[video=youtube;tD7_3eLQG4E]http://www.youtube.com/watch?v=tD7_3eLQG4E&feature=player_embedded[/video]

Inter 2011


[video=youtube;9ey8xdX2jyY]http://www.youtube.com/watch?v=9ey8xdX2jyY&feature=player_embedded[/video]

Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

i daleko najjaci komentator ikada

[video=youtube;ys4RBXnotEo]http://www.youtube.com/watch?v=ys4RBXnotEo&feature=player_embedded[/video]
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Materaci provocirao "Švajnija"

Vezista Bajerna, Basstijan Švajnštajger otkrio da ga je defanzivac Inter, Marko Materaci provocirao, pre i posle sinoćnjeg duela sa ''neroazurima''.

svajnstajger-velika32345120110316045203.jpg


Kontroverzni Italijan nije ni igrao, a Švajni je rekao da razume kako se osećao Zinedin Zidan u finalu SP-a 2006. godine, kada ga je posle provokacije udario glavom.

''Sada mogu da razumem Zidana. Materaci me je provocirao pre utakmice, a onda je došao i rugao mi se nakon meča. Svako zna kakav je Materaci, on se ne raduje pobedi, već provocira'', rekao je medijima Švajnštajger.

Inter je sinoć pobedio u Munhenu i prošao u četvrtfinale Lige šampiona.


(sportske.net)
 
Član
Učlanjen(a)
11.09.2010
Poruka
16
Bravo Inter, znalo se da ce da pobede Bajern, koji stvarno igraju jako lose,
prvu su pobedili samo zahvaljujuci gresci golmana intera.
Inter je mnogo bolji i kvalitetniji tim od Bajerna i zasluzili su pobedu.
Mislim da mogu da odbrane titulu, samo tako ako nastave,
a po meni najveci konkurent im je Barselona, bilo bi lepo da se nadju u finalu, to ce biti utakmica za pamcenje!
 
Natrag
Top