FC Internazionale Milano ~ Nerazzurri

Dali će Eto igrati bolje u Interu od Ibrahimovća?

  • Da

    Votes: 1 12,5%
  • Ne

    Votes: 7 87,5%

  • Total voters
    8
  • Poll closed .
Član
Učlanjen(a)
13.02.2009
Poruka
1.014
Meaniev i Bergamov rzgovor uoci utakmice Fiorentina-Milan i informacije u vezi cuvenog meca za scudetto Milan-Juventus 8 maja

Meani:Koga mi saljes u Firenci??

Bergamo:Izabrali smo trojicu,ali moram popricati sa Gigiem(Pairetto)jos se nismo dogovorili...Planiram stviti trojicu Messina,Farina i Rodomonti po meni,onda se moram cuti sa Gigiem,jer onda treba da razmislim koju trojicu da stavim za sledecu nedelju (utakmica Milan-Juventus)

Meani:Ja razumem,zelite staviti Paparestu

Bergamo:Da

Meani:Collina

Bergamo:Da

Meani:Trefoloni

Bergamo:Da gospodine,sve sam osmislio

Meani:Ali sa Trefoloniem lepo porazgovaraj

Bergamo:Ne brinite,ne brinite

Meani:inace cu mu oseci glavu

Bergamo:ne brinite

Meani:Nista,zovi ga i razgovaraj sa njim

Paparesta,Collina i Trefoloni su stavljeni u izvlacenje za sudije koje ce suditi
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2009
Poruka
1.014
Evo i novog transkripta koje je objavila La stampa..to je razgovor izmedju Galliania i Bergama 17 maja 2005 9 dana posle onog cuvenog meca za titulu,kada je Juve dobio 0:1

Bergamo:Halo

Galliani:Ovde Galliani,dobro jutro!

Bergamo:dobro jutro doktore,kako ste?

Galliani:zvao sam te sinoc puno puta,ali je uvek bilo zauzeto

Bergamo:ja jos uveke ne mogu da prebolim proslu nedelju,nazalost to je porodicna trauma,mislili smo na sve(to je ona utakmica 08 maja milan-Juventus 0:1 Trezeguet)

Galliani:cak i nas,cak i nas

Bergamo:Mislili smo,od tog trenutka da je to lose,jako lose,bar su mogli izvuci bod

Galliani:I mi bi pobedili u Lecceu cak i da smo dzogirali(2-2)ne bi odustali,da smo odigrali nereseno sa Juventusom,u Lecceu bi pobedili sigurno..

Bergamo:Ali mozda je Anceloti previse verovao svojim igracima,Pirlo i Sedorf su bili losi..

Galliani:eek:d sada deo operacija u Istambulu,nedelja izgleda ruzno-ovo i nisam bas najbolje razumeo

Bergamo:Evo Lecce,kao predsednik lige,vi mozete napisati odgovornost arbitra za nedolicno ponasanje navijaca i lose ponasanje igraca...

Galliani:ali onda mi je u svlacionici vristao i plakao od srama..

Bergamo:da,Trefoloni mi je pricao o tome,ali je onda u sportskom nedeljniku rekao sve i vise...-ni ovo nisam bas najbolje razumeo
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2009
Poruka
1.014
transkript razgovora izmedju Facchettia i Mazzeia 25 novembra 2005 god..Inace ko en zn Mazzei je bio aistent u izvlacenju sudija

Izaberi pazljivo za nedelju uvece bro 1 i broj 2...Inace ovo se odnosilo na utakmicu Inter-Juventus koj je zavrsena 2-2..
evo celog transkripta razgovora:
Mazzei:ide ka Convercianovim kolima

Facchetti:Izaberi pazljivo za nedelju uvece

Mazzei:broj 1 i broj 2,Invaldi i Pisacreta

Facchetti - Ivaldi and Pisacreta?

Mazzei:eh ili broj jedan ili broj 2

Facchetti:sigurno broj 1

Mazzei:da naravno,nadamo se da ce izbrati broj 1

Facchetti:zar vi nemate vec resen zreb,trebali bi

Mazzei:sta da ti kazem Giacinto,nazalost treba ce nam srece

Facchetti:hajde-u smislu ne zajebavaj me

Mazzei:kazem ti istinu,jedan od novinara ce izvlaciti zreb i sanse su vece
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2009
Poruka
1.014
razgovor izmedju Facchettia-De Santisa 24 marta 2005 god

Facchetti:Massimo!

De Santis:Kako si Giacinto?!

Facchetti:Dobro,ti?

De Santis:moram ti cestitati u vezi tvog interesovanja za arbitre

Facchetti:Videcemo,ali znam da smo ukljuceni u mnoge

De Santis:eek:h sad,svi su interesantni,sad je to tema dana

Facchetti:eek:stajes u Parizu?

De Santis:ne,odlazim sutra ujutru

Facchetti:zato sto sam zvao Blatera i on je tu...

De Santis:ah,dodji u Paris Walter?-ovo se vereovatno prevodi ah Blater dolazi u Paris?

Facchetti:sa njim sam i rekao mi je da ti prenesem njegove pozdrave

De Santis:eh da,prenesi i ti njemu moje

Facchetti:inace,dodji da se pozdravis kad budes odlazio

De Santis: bio je srecan,bilo je to dobro odabrano mesto:France-Switzerland bio je zainteresovan za obe,za one koji su za jedan pravac i one druge
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2009
Poruka
1.014
Između Facchettija i Pairetta (11-i feb. 2005-e):


Pairetto: "A ti? Jesi li dobro? ".

Facchetti: "Ubacio si Trefolonija?.

Pairetto: "Da, zadnji put je odradio posao veoma dobro"

Facchetti: "Da, odlično da."

Pairetto: "Bio je onaj problemičić ....''

Facchetti: "Da .. hvala vam, hvala" - (vjerovatno se zahvaljuje jer mu je pomogao)

Pairetto: "Sretno Giacinto"

Facchetti: "Hvala, hvala."

Pairetto: "I molim te, da ovo ostanu privatne stvari, znaš kako sve stoji ovdje..."

Facchetti: "Da, slažem se"

Pairetto: "To je nešto između nas ..."
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2009
Poruka
1.014
27 januar 2005 god razgovor izmedju Facchettia i Bergama U pitanju je utakmica Inter-Chievo gde su ljudi iz intera bili ljudi sto je ponisten gol Vieria u toj utakmici,a Bergamo u ovom transkriptu pokusava da objasni da Paparesta nije kriv zato sto je gol ponisten...

Bergamo:Giancito!

Facchetti:Molim Paolo

bergamo:kako si?

Facchetti:dobro,zvao sam te juce..

Bergamo:juce...izvini...

Facchetti:Ah,ali mozda je utakmica tada bila u toku

Bergamo:ah da,prosle noci,juce i danas smo posveceni italijanskom kupu,da...

Facchetti:eek:h,nista,hteo sam te pozdraviti prosle nedelje,nisam znao da je predsednik Moratti,dan posle utakmice bio ljut na sudjenje

Bergamo:ne,ma ne brinite Giancito,predsednik ne zeli da prica o tome

Facchetti:da,da,ali Ricci je pogresio,a Paparesta je odluku doneo na osnovu njega

Bergamo:Ali vi znate da ovde kada se zali predsednik je uvek u pravu,vazna stvar je da to igracima daje izgovor

Facchetti:da da,ne ne to...

Bergamo:Shvati,sta je Paparesta tu mogao da uradi,gresku e napravio Ricci

Facchetti:cinjenica je da je tako izgledalo

Bergamo:paparesta je odlicno sudio,pripremao se da odsudi najbolje sto moze,najbolje

Facchetti:ne,veceras Palanca

Bergamo:videcete,bice jedna odlicna utakmica

Facchetti:svi smo zajedno Bergamo
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2009
Poruka
1.014
10 Januar 2005 god razgovor izmedju Facchettia i Bergama o utakmici Inter-Sampdoria 3:2 i o namestanju sudije za sledeci mec

Bergamo:Giancito!

Facchetti:paolo videcemo da li smo se oporavili

Bergamo:Istoriski eh,majko moja sta sam preziveo,ne mozes da zamislis,Igra je bila porazavajuca,ali se na kraju desila neverovatna reakcija...

Facchetti:Nadao sam se neresenom rezultatu do kraja,ali kod 2:0 sam bio izgubio svaki nadu..

Bergamo:a onda majko mila,prelepi golovi

Facchetti:da,da,da...

Bergamo:cist,miran...Bertini je bio odlican kod 2-2 na onoj kontri,kada Mrtins pada izmedju dvojice igraca,nije bilo nista eh?Mada se mozda mogao prevariti,jer je ovaj jako dobro pao...

Facchetti:Moram reci da sam spreman tua.-neshvatljivo,u kampu su svi dobro-ovo i nisam bas najbolje razumeo

Bergamo:da,da,da one je rekao to dobro

Facchetti:to je bilo dobro,cak Pape i Puglisi mi se svidjaju

Bergamo:posebno Puglisi je odradio dobar posao...

u razgovoru se takodje pricalo o kup utakmici koja je tad usledila 13 januara 2005 kada su igrali Bologna-Inter 1/8 finale kupa italije i kada je sudijo Gabrielle a inter dobio 1:3

Bergamo:Nedelja,slusaj poslacu ti u sredu asistente,mislio sam Gemanninia i Niccolaia dva dobra Toskanca eh?

Facchetti:dobro,Gemanninia ne zelimo vise...

Bergamo:ne,ne hteo sam ga poslati vama u nedelju,ah izvini ja zaboravio da je u sredu italijanski kup,onda cu ti poslati nekog mladjeg,Palanca ili Gabrielle,poslacu ti Gabriellea..

Facchetti:u redu

Bergamo:to vam nece predstavljati problem,jer je on dobar

Faccheti:ne,ne onda ok,ja ti verujem

Bergamo:nista ne brini,nista ne brini i komplimenti za ono juce

Facchetti:hvala,hvala
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2009
Poruka
1.014
E, pa, dragi drugari, evo vam svi do sada dostupni transkripti za medije. Nadam se da ćete uživati čitajući ih i da ćete shvatiti neke stvari. KOje sam ja odavno govorio.
 
Član
Učlanjen(a)
20.07.2009
Poruka
1.228
Rekao sam ti lepo da me ne zanima ono što rade iza terena mene zanima Inter na terenu....
 
Član
Učlanjen(a)
20.07.2009
Poruka
1.228
Stadion: Đuzepe Meaca, Liga: Serija A, Datum: 17.4.2010, 20:35
derby_ditalia.jpg

TV PRENOS:
logo_tvarenasport1_s.gif
logo_tvarenasport4_s.gif
 
Natrag
Top