FC Internazionale Milano ~ Nerazzurri

Dali će Eto igrati bolje u Interu od Ibrahimovća?

  • Da

    Votes: 1 12,5%
  • Ne

    Votes: 7 87,5%

  • Total voters
    8
  • Poll closed .
Član
Učlanjen(a)
20.07.2009
Poruka
1.228
Lega_Calcio_marchio.png

app-jDBF.cs.png
FC INTERNAZIONALE 3-0 BOLOGNA FC
b_26371.png

---------------------------------------------------------
Tiago Mota 29', 86'
Baloteli 52'
---------------------------------------------------------
VIDEO:
[YOUTUBE]iqKnxPa3L1c[/YOUTUBE]
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2009
Poruka
1.014
Samo me zanima gde su saad ti veliki interisti, i lepo ću svima da se smejem u lice. :dance2:

Sutra završetak procesa ''Calciopoli'' u Napulju, Moggi im svima objašnjava neke stvari. :dance2:

A izašli su u javnost i zanimljivi transkripti razgovora pokojnog govnara interovog Giancinta Fachetia, kao i pojedinih uticajnih ljudi u Calciu, pre svih Paola Bergama komesara za suđenje i čoveka koji određuje sudije.
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2009
Poruka
1.014
Razgovor izmedju Bergama i Morattia u pitanju je kup utakmica izmedju Bologna-Inter

Bergamo:Saosecam se sa Facchettiem,predsednik ce potvrditi ovu klimu i srdacnost.sto naravno znamo i ti i ja,medjutim grupa postuje posao koji smo uradili sa Gabrielleom i Palancom,pa sam mislio da ih vratim natrag u italijanski kup,jedan ce suditi Interu,drugi ne....

Moratti:Da,Da

Bergamo:On je rekao Facchetti da,da,slazem se!

Moratti:pa,u sredu cu ga naci pre utakmice-Misli na Facchettia

Bergamo:eek:vo ce ga zadovoljiti-misli na Facchettia

Moratti:Idem da ga pozdravim

Bergamo:posto nema naznaka da ce sudije biti izvlacene,poslacu ti

Gabriellea,on ide uz dva vrlo dobra asistenta

Moratti:Ne,Ne Grabrielle je uvek bio dobar sudija,veoma regularan,na njega nemam primedbi

Bergamo:pozdrav ce ga ispuniti radoscu-tu misli na Gabriellea

Moratti:Hvala ti!Ako ti zatreba bilo sta reci,idem ga pozdraviti pre utakmice...
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2009
Poruka
1.014
Meani zove Bergama 28 Aprila 2005

M:Ali nema mandata ili Ivaldi ili Pisacreta eh?Postavi druge

B:Oh,ne,ja cu izmisliti drugu dvojicu,dobio sam Mitra,on je dobar,ali treba
izmisliti jos jednog,nece biti lako

M:Nece biti lako,ali sta te briga,posalji mi Grisellia ne?Za tog drugog imas hiljadu izgovora na svetu,ti si delegat za sudije sta te briga

B:znam,ali dozvoli mi da idem korak po korak

M:U Firenzi koga si mislio da mi posaljes?

B:U Firenzi ne znam nisam pogledao,dogovoricu sv posle vecere..Kako stojite sa Stagnoliem?

M:pa,sa stagnoliem dobro,ali ako zelite da postavite jednog koji je dobar sa nama predlazem Ambrosina,bio je kod nas pre 2-3 nedelje,takodje moze biti dobar

B:ne ne i onaj koji je dobar je advokat

M:Za mene Stagnoli ili Abrosino svejedno

B:Ayroldi ne eh?

M:Ayroldi moze,mada..

B:jeste li sigurni

M:da

B:znaci oni se racunaju Stagnoli i Ayroldi
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2009
Poruka
1.014
January 9, 2005 ore 12:53 pred sam pocetak utakmice Inter-Sampdoria 3:2

Facchetti:Cao Paolo,Facchetti ovde

Bergamo:Cao Giacinto

Facchetti:Idem na stadion da se vidim sa mojim Bertiniem(sudija meca)reko sam mu da budemo u kontaktu,da bude spreman,rekao sam i igracima i Manciniu i drugima

Bergamo:Videcete,bice dobra utakmica

Facchetti:u redu

Bergamo:postavljen je(Bertini)da napravi dobru utakmicu
Facchetti:da,ok!

Bergamo:eek:vo je izazov u kome cemo zajedno pobediti

Facchetti:samo zelim da ti kazem da sam im rekao(odnosi se na igrace da ne prigovaraju na Bertinijevo sudjenje)

Bergamo:Videcete da ce stvari ici dobro za vas,ekipa ce vam ponovo verovati,doci ce rezultati,a i moral ekipe ce da poraste
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2009
Poruka
1.014
Razgovor izmedju Morattia i Bergama 10 januara 2005 posle one cuvene utakmice Inter-Doria kada je Doria vodila 2:0 do 88 min,a na kraju Inter pobedio 2:3 secate se

B:predsednice Moratti ovde Bergamo

M:Hteo sam da te zovem za ovog Bertinia koji se ponasao odlicno tokom utakmice,koja je se mogla zavrsiti porazom

B:Da postalo je veoma tesko,ali asistenti su odradili dobar posao

M:Rekao sam im na kraju da su odradili dobar posao

B:Hajde da uradimo 10 rezultata,za redom...Ovde se verovatno misli na 10 kinterovih meceva

M:Mislio sam da te zovem sinoc,ali sam otisao kod Bertinia i posle toga se ponasao veoma dobro..
 
Natrag
Top