FC Barcelona ~ Katalonci

Da li ce FK Barselona ponovo osvojiti ligu sampiona? Sta vi mislite?

  • Da, hoce

    Votes: 75 61,0%
  • Ne, nece

    Votes: 24 19,5%
  • Ne verujem

    Votes: 9 7,3%
  • Mozda

    Votes: 15 12,2%

  • Total voters
    123
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
nebrine me toliko liga sampiona, koliko primera , samo onim frankovcima da pokazemo ko je gazda. misle ako su dali tolike pare za igrace da ce moci drmati evropom i primerom.
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Imam Barsa mlade nade,koje smo vec pomenuli,tako d ne mora da daje milione za neke zvezde,videcemo i taj Real,daj boze da ih ne izbaci Lion,da bude zanimljivija liga sampiona u nastavku.
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Tu su jos i ovaj mali Bartra,Krkic,Pedro je dao golove u 6 razlicitih takmicenja,ako neko nije znao taj podatak...
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
Toure, Čigrinski i Alves se priključili treninzima Barcelone
U europskom nogometnom prvaku Barceloni ipak se malo lakše diše nakon što su se u srijedu treningu priključili Yaya Toure, Dmitro Čigrinski i Dani Alves...

Katalonci su u nekoliko posljednjih dana zbog različitih ozljeda ostali bez Xavija, Tourea, Seydoua Keite, Alvesa, Erica Abidala i Čigrinskog.

To je izazvalo pravu paniku na Camp Nouu, pa je sazvan i krizni sastanak da se utvrde razlozi brojnih ozljeda u ključnim trenucima sezone. Ipak, u srijedu je situacija postala malo vedrija u vodećoj momčadi španjolskog prvenstva.

Prema izvještaju Sporta, tri su se spomenuta igrača priključili suigračima na treningu, premda zasad još ne rade punim intenzitetom. Nadaju se, međutim, da će biti spremni za predstojeći ligaški okršaj u kojem Barcelona u subotu dočekuje Racing iz Santandera.

Unatoč dobrim vijestima, trener katalonskog kluba Pep Guardiola je treninzima priključio i Marca Bartru, Jonathana dos Santosa i Thiaga Alcantaru iz rezervne momčadi. Nije isključeno da će netko od njih biti u sastavu protiv Racinga.




nogometni magazin
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Odakle je dosao ovaj Cigrinski,nisam cuo za to,ali mi je poznato ime...
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
Crest20Information-1.jpg







nd0cc0.jpg
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top