Član
Učlanjen(a)
17.12.2011
Poruka
6
Ljudi ako moze pomoc.....kad se ulogujem na fb i otvorim na slj kartici neki spot na youTub,i onda se vratim na fb i gledam slike ili novosti...zapinje mi muzika kao isparan cd..do cega bi moglo biti da nije mozda do ram-a..
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
a kad pustis muziku preko nekog plejera npr winampa ili windows medije?
 
Član
Učlanjen(a)
17.12.2011
Poruka
6
ne tada ne stopa nista normalno ide muzika samo kad je muzika pustena na youTube-u,ali kad gledam nesto ili kad otvaram druge stranice kad nisam direktno na youTube onda steka.....
 
Član
Učlanjen(a)
10.02.2011
Poruka
79
Nekad to bude do YouTubea, ali češće do interneta. Kolika ti je brzina downloada interneta? Vjerojatno se sporo učitava pa kad dođe do onog neučitanog dijela stane i tako pomalo...
I jel ti to samo dok su ti otvoreni drugi tabovi uz YouTube ili i bez tih drugih tabova, već samo kad si na YouTubeu?
 
Član
Učlanjen(a)
17.12.2011
Poruka
6
nije do interneta download je 2 mb/s,kad sam na youtube ne stopa normalno pjeva i ne steka nikako.....samo kad su mi drugi tabovi otvoreni,kad nisam direktno na youtube onda steka...
 
Član
Učlanjen(a)
10.02.2011
Poruka
79
Nemam pojma... Koji OS imaš, koliko RAM-a?
Jel imaš inače problema kad otvoriš na kompu više stvari odjednom, tj. jel ti inače spor kompjuter ili samo ovo? Ako je i inače spor, sigurno ga treba počistiti, a možda je i do RAM-a...
 
Član
Učlanjen(a)
17.12.2011
Poruka
6
nije mi to prije bilo to sad neki par dana...RAM-a imam 512MB 2.6 GHz mora cu ponovo dizat sistem...HVALA U SVAKOM SLUCAJU NA POMOCI!!!! ;)
 
Natrag
Top