Fatalna 66-godišnja ljubavnica

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
ZAGREB 02. 03. 2010
FoNet

Fatalna 66-godišnja ljubavnica



Svađajući se oko toga kome pripada 66-godišnja žena, dvojica njenih ljubavnika, starih 51 i 34 godine, potukla su se i mlađi je starijem razbio nos

Du tuče je, kqko piše Večernji list, došlo u utorak rano ujutro u Susedgradu kod Zagreba, na žurci koju je V.Š. (66) organizovala za svoje ljubavnike S.R. (51) i J.G. (34), sa kojima je paralelno bila "u vezi".
Oni su se, oko toga kome pripada fatalna žena, posvađali prvo verbalno, a onda je to preraslo u fizički obračun.
Mlađi ljubavnik je starijeg udario šakom u glavu i razbio mu nos, a pošto je od udarca pao, uganuo je i članak na nozi, pa je prebačen u bolnicu.
Mlađi je odmah nakon tučnjave pobegao iz stana, ali je stariji pozvao policiju, koja je J.G. ubrzo uhapsila.
V. Š. je često organizovala zabave u svojoj kući, a zbog narušavanja javnog reda i mira i policija je bila čest gost kod nje.




 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Stvarno smešno, i za ovog starijeg a pogotovu za ovog mlađeg čoveka... Verovatno "fatalna ljubavnica" ima podeblji bankovni račun i nekoliko "lepih" nepokretnosti, inače ovi ne bi pravili budale od sebe... wacko2
 
Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299


Slatko sam se nasmejao ovoj priči,jep doživeo sam nešto slično davne 1988. godine (tada sam imao 25 god).Nisam imao priliku da se bijem ni sa kim,ali sam imao priliku da mi jedna 70-ogodišnja švabica nudi seks uz novčanu nadoknadu,plus da plati sve moje troškove u Herceg Novom.Nisam pristao,jer ja sebe ne doživljavam kao žigola ili mušku prostitutku....
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
U ovom ili onom obliku, više nas je to doživelo. Ja sam, recimo, doživela, da se oko mene "zakače" otac i sin, a da ni sa jednim nisam želela da budem.
Ma sve su to smešne priče... :-D
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
Ma nisam ni na sina, al' sin me zvao da izađemo, a tata mi izjavio ljubav. Ludilo potpuno. Još uspeo da nađe telefon, pa me zvao kući, ma strahota.
Bogu hvala, izvukla sam se iz cele priče, ni sa jednim nisam imala ništa.
Al' stvarno je bilo smešno, i smešno mi je i danas. :-D
 
Natrag
Top