Farmeri imaju amneziju

Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Gledaoci pitanjima u otvorenom studiju ogolili vip seljake do koske, Bane razočarao Katarinu

spek-farma_310x186.jpg


NA farmi je u sredu veče organizovan otvoreni studio u kojem su gledaoci postavljali pitanjA VIP seljacima. Sudeći po odgovorima, farmeri su zaboravili na mnoge stvari koje su izgovorili, optuživši gledaoce da su sve „pogrešno videli ili nisu dobro čuli“.


Najveću amneziju doživela je Jasmina Ana, koja se ne seća da je prisluškivala Evu i Marjana dok su je ogovarali, ali zato pamti da je Zorana pre desetak godina, kada su zajedno gostovale u jednoj emisiji, popila pet čašica žestokog pića. I to je, međutim, porekla, iako su kamere sve zabeležile. Gledaoci su saznali da Vendi ne može da izgubi kontrolu od alkohola, jer ne može da se napije zbog „kafanskog staža“!?



- Pijem isključivo vino i likere. Ne mogu toliko da se napijem da ne znam šta radim. Normalno je da se na zabavama zezam, a ne da sedim kao penzioner s čašom vode i gledam u plafon – rekla je starleta.


Baki je priznao da nije imao seks na farmi, već da je tom izjavom želeo da skrene pažnju na sebe:


- Poljubac i možda neko vaćarenje – da, ali seks – ne. Ime farmerke sa kojom sa imao nešto više od poljupca, otkriću kada izađemo napolje.


Ekrem je dugo razmišljao da li bi radije seks sa Vendi ili 50.000 evra, a na kraju je rekao kako bi uzeo pare i podelio ih sa starletom. Eva je priznala da je učešće na farmi njena najprofitabilnija uloga. Izrevoltirana Banetovim odgovorom da ne zna hoće li nastaviti vezu sa izvesnom glumicom posle završetka šoua (sa kojom se upoznao nekoliko nedelja pre ulaska na farmu), Katarina je rekla kako bi radije uzela 100.000 evra nego manekena.


- Bane, ti si ološ – besnela je Katarina. – Znaš li koliko mi je bilo potrebno hrabrosti da ti se prepustim u ovakvim uslovima, a ti si na sve to pljunuo. Osećala sam se kao ovca, dok si govorio o tome da ne znaš da li ćemo biti zajedno kada izađemo. Samo je falilo da počnem da blejim. Završili smo, nemoj više da si mi se obratio.


Izvor: Novosti
 
Natrag
Top