Farma la presenta: Venčali se Rebeka i Hektor

Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Farma la presenta: Venčali se Rebeka i Hektor

03. decembar 2010. 22:01

Emitovana prva epizoda serije “Zabranjena ljubav”. Pošto je Migel naplatio, a onda otkrio sve tajne porodica Lovato i Gomez, palo pomirenje, a potom i venčanje Hektora i Rebeke.


v190947p0.jpg


Prva epizoda serije “Zabranjena ljubav”, počela je sa emitovanjem u petak, 3. decembra na televiziji Pink. Emocije, spletke, komplikovani odnosi porodica Lovatovih i Gomezovih iz epizode u epizodu će gledaocima oduzimati dah...

Rebeka Lovato (Vendi) udata je za Karlosa Lovata (Acu Ilića), ali voli svog starog ljubavnika Hektora (Ekrema). I on tuguje za njom...sedi u kafani kod gazda Bate i plače nad svojom sudbinom proklinjući dan kada je oženio Kasandru (Jasminu Anu).

“Šta da radim, ja hoću da oteram moju ženu, a moj ludi brat mi ne da”, kuka Hektor i ispija jednu za drugom...”Ne slažem se sa ženom, ona je bezobrazna ne da se poljubit, ja je pitam kako si, ona stalno bolesna. Želim da se rastavimo, imam jednu ženu, Rebeku, mnogo je volim, lepa i zgodna”. Sećajući se trenutka kada su vodili ljubav, Hektor poziva bratanca Migela (Bokija 13) da mu zakaže sastanak sa njom.

“Može, ali to će da te košta”, rekao je Migel. “Koliko?”. “Deset soma”. “Imaš jedanaest!”.

Za jedanaest soma je i uspeo. Rebeka i Hektor su se sastali, a tada je usledeo prvi šok – Rebeka je godinama krila da ona i Hektor imaju ćerku Belu (Jovanu).

Da Migel (Boki 13) zna znanje, govori činjenica da je zaradio na još jednoj ljubavi...

Svađa između Lovatovih i Gomezovih (iz nekog, za sada nepoznatog razloga) traje decenijama. Posledice najviše osećaju njihova deca, na prvom mestu Marijana (Katarina) i Huan (Bane). Kako bi bili zajedno moraju da pomire svoje očeve. Dok se to ne dogodi, potrebna im je pomoć... Huanov rođeni brat Migel.

“Pomoći ću ti da se nađeš sa Marijanom, ali to će da te košta”, rekao je Migel Huanu.

“Znaš da pare nisu problem”, oduševljeno je vrisnuo Huan.

“Meni jesu, ja sam sve spi*kao!”, rekao je Migel, a onda za trideset “soma” ugovorio sastanak ljubavnika. U međuvremenu je prodao par tajni i “tati kojeg voli najviše na svetu” Fernandu (Marjanu) – to da je njegov brat Hektor zaljubljen u Rebeku i da sa njom ima ćerku.

“Onu što noge kreči?!”, vrisnuo je Fernando.
Dok je Fernando proklinjao brata, ženu Elenu (Zoranu) i Hektora i brisao ih iz testamenta, Marijana i Huan su se zaklinjali na večnu ljubav na sastanku koji im je ugovorio Migel.

“Mislila sam da nećeš doći”, uzdisala je Marijana.
“Nikada ne bih izneverio tvoju ljubav, ti si ruža u polju belih rada”, tepao joj je Huan. Pošto su se dogovorili da će se suprotstaviti svojim očevima jer ne žele više da se viđaju po svinjcima, strasno su se poljubili i rastali.

Sudbina je htela, koliko već sutradan, ponovo sretnu...na venčanju Marijanine majke i Huanovog strica. Ljubav je pobedila – Rebeka i Hektor su se venčali!. Sreću su im poželeli i bivši supružnici.

“Daću im kurdome da se ne razmnožavaju!”, čestitao je Fernando ovo spajanje pred bogom.


(MONDO)
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top