Farma 3 najgledanija

LEGEND
Učlanjen(a)
05.05.2009
Poruka
4.736
Farma 3 najgledanija

Sa oko tri milion gledalaca useljenje na najpoznatije seosko imanje oborilo je rekord gledanosti prošle sezone Farme.

v182712p0.jpg



Ulazak na Farmu pratilo je više gledalaca nego prošlog septembra i pored utakmice za treće mesto nacionalnog tima na Svetskom prvenstvu u košarci i finalne utakmice.

Farma - useljenje ostvarila je prosečan rejting od 20,33 odsto, a svaki drugi gledalac u Srbiji je na svom TV prijemniku imao uključen Pink.

Ukupno je početak treće sezone rijalitija gledalo čak 2.976.815 ljudi, izmerili su piplmetri "AGB Nieslen Media Reserach".

"Snalaženje VIP seljaka prve večeri na Farmi uživo do duboko u noć nastavilo je da gleda čak dva miliona gledalaca", saopštila je Televizija Pink.

Izvor: Mondo
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Još jedan dokaz da sve dublje tonemo, da je sve više ljudi u očaju, da se zaglupljuju kvazi zabavnim emisijama, smeju se tuđoj niskosti i prostakluku, pričaju ujutro na pijaci o gomili idijota koji će uzeti pare, umesto o tome što nema mleka u radnjama i posla za omladinu...
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Jasno je koliko nam je drustvo potonulo (potreba za pracenjem tudjih zivota,kako ko jede,spava,ko ce da sroci sto duzu psovku uz pominjanje sto duzeg familijarnog stabla i da ne nabrajam) ali po meni je ovo takodje i dokaz koliko nam je kultura degradirana.
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Gledaju ljudi glupost i idiotizam. Ucesnici su ljudi sumnjive popularnosti, koji ne biraju sredstva da budu u centru paznje, spremni da gaze i preko mrtvih, samo da bi stigli do pobede. Ljudi gledaju ove budalastine, koje nisu mucne kao saznanje da su siromasni i nezaposleni.
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
ja je skoro ne gledam samo vidim ko je u njoj i finale odgledam
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Nije mi ni malo zanimljiva ekipa tak oda ne gledam, prošli put je bilo bolje...
Sad omladina baš nema šta da vidi :)
 
Natrag
Top