Farma 2010 Da/Ne

Da li ste za to da se ukine "Farma"

  • Ne

    Votes: 14 25,0%
  • Da

    Votes: 38 67,9%
  • Mozda

    Votes: 4 7,1%

  • Total voters
    56
Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
933
Sta mislite da li treba ukinuti farmu?? I zasto?


Ja mislim da treba,jer preteruju sa psovkama i svadjama...
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Da, zagljupljivanje naroda, "skretanje priče" sa stvarnih problema u državi, prostakluk učesnika, bahatost, propagiranje pogrešnih vrednosti...
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Mislim da treba ukinuti sve "rijalitije" a ne samo Farmu! "Rijaliti" služe da se skrene pažnja sa pravih problema i da čovek kad vidi te paćenike pomisli da njemu kod njegove kuće i nije tako loše!

Mada, ne bi bilo loše da ove naše "lezi lebu da te jedem" u narodu poznate kao političare, poslati na Farmu... Neka im boravak na Farmi bude prredizborna kampanja...
 
Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
933
Mislim da treba ukinuti sve "rijalitije" a ne samo Farmu! "Rijaliti" služe da se skrene pažnja sa pravih problema i da čovek kad vidi te paćenike pomisli da njemu kod njegove kuće i nije tako loše!

Mada, ne bi bilo loše da ove naše "lezi lebu da te jedem" u narodu poznate kao političare, poslati na Farmu... Neka im boravak na Farmi bude prredizborna kampanja...

To bi bilo zanimljiva kampanja,mada veca farma je u skupstini :p
 
Član
Učlanjen(a)
23.03.2010
Poruka
160
Sam naziv te vrste emisija nije prikladan jer nema tu niceg realnog i spontanog samim tim sto znas da te neko gleda.Ako imas viska slobodnog vremena uzmi procitaj dobru knjigu,odgledaj dobar film,odputuj negde u neki grad gde do sada nisi bio(makar se i svercovo),ili uradi bilo sta drugo.Nemoj dozvoliti da ti zivot bude toliko isprazan da bi pratio zivote propalih TV zvezda.
 
Natrag
Top