Farma 2010 Da/Ne

Da li ste za to da se ukine "Farma"

  • Ne

    Votes: 14 25,0%
  • Da

    Votes: 38 67,9%
  • Mozda

    Votes: 4 7,1%

  • Total voters
    56
Član
Učlanjen(a)
03.09.2009
Poruka
1.291
Sta reci o nekulturi i prostakluku takozvanih "javnih" licnosti?
Prosto da covek pozeli da se vrati cenzura i razne komisije koje su odlucivale sta se sme,a sta nesme pustati...
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruka
1.124
Ne bih je samo ukinuo, već bi u udarnom terminu sve ukućane uza zid i rata ta ta ta... Za nauk da se više niko živ ne prijavi za tako nešto.
Dve sekunde ne mogu da ih gledam a i od te dve sekunde koliko ih skontam dok prebacujem kanale mi se povraća.

Nije ti ni ta loša.
 
Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
933
Sinoc sam gledao nesto bez cenzure,ono je bilo strasno,ja sam mislio da ce Milos popiti batina!!! lele lele le
 
Učlanjen(a)
15.04.2010
Poruka
341
tv pink od svih pravi budale i uzima lovu...ovi na farmi su na nivou životinja kako moralno tako i psihofizički..čak se i životinje ne ponašaju kao ovi Mongoloidi na farmi..ipak su koliko vidim nekome i idoli..ima jedna pjesma koja kaže ..LJUDI SU PRLJAVA I POKVARENA RASA,,ja navijam da se svi pobiju izmedju sebe na farmi i da bude krvi do koljena..navijam da bude i jedno silovanje ili da se pederčine javno pojebu..važna je gledanost , lova.!!!
 
Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
933
tv pink od svih pravi budale i uzima lovu...ovi na farmi su na nivou životinja kako moralno tako i psihofizički..čak se i životinje ne ponašaju kao ovi Mongoloidi na farmi..ipak su koliko vidim nekome i idoli..ima jedna pjesma koja kaže ..LJUDI SU PRLJAVA I POKVARENA RASA,,ja navijam da se svi pobiju izmedju sebe na farmi i da bude krvi do koljena..navijam da bude i jedno silovanje ili da se pederčine javno pojebu..važna je gledanost , lova.!!!

hahaha :D
Samo bez vulgarnosti na forumu :)
 
Član
Učlanjen(a)
29.05.2010
Poruka
466
Definitivno ukinuti....Mada,gluplji su ljudi koji to gledaju nego učesnici...

Nisam nikada pogledala nijednu epizodu niti imam namjeru:dance2:
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Sve i sve, ali nije više tako zanimljivo otkad su Đusa najurili :dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
19
Pod-hitno

Zaglupljivanje i majanje širokih narodnih masa!
Svi kritikuju, ali i svi prate dešavanja na farmi, i jedva čekaju da dođe do nekog konflikta, a najbolje bi bilo da se potuku, "hleba i igara", to sirotinji raji treba!
Aaa, možda njima na farmi i sufliraju kako da se ponašaju, a narod čeka li čeka kraj malih ekrana....
 
Natrag
Top