Farma 2010 Da/Ne

Da li ste za to da se ukine "Farma"

  • Ne

    Votes: 14 25,0%
  • Da

    Votes: 38 67,9%
  • Mozda

    Votes: 4 7,1%

  • Total voters
    56
Član
Učlanjen(a)
09.12.2009
Poruka
97
re

Ufff Farma, Farma..... Ne moz' covek da je zaobidje ni na tv-u, ni na internetu, ni u novinama..... A tek sto svi pricaju o njoj.... Strasno. Ne mora se ukidati, ko voli nek' izvoli, ali bi onda trebalo uvesti vise kvalitetnijih emisija. Inace ce nam uskoro pustati samo Grand i rijalitije.

Potpuno se slažem sa tobom Jokice.Izlaz jeste u pojavljivanju kvalitetnijih programa i emisija.Izbor je uvek prava stvar kad nemaš izbora po sistemu daj šta daš i gledamo farmu ko cipovi okreneš na rts na fox ... nemaš emisiju ljudski da pogledaš pa se opet vratiš na pink a oni opičili farmu celog dana kao da im je predglavu.

Ćorav u državi slepih je kralj!:give_rose:
 
Član
Učlanjen(a)
21.06.2010
Poruka
7
Ne treba da se ukine farma.
Treba ovaj serial da se prekine.
A u buduce da se bolje vodi racuna ko se ubacuje i kakvi su ljudi unutra.
Svi znamo kakva je bila prva farma. :)
Bilo je svadja ali na kraju sve se fino zavrsavalo.
Daj da budemo "Dobri" neko mozda zivi od te FARME , ajde da mu ne rusimo posao :)
:D :p
Pozz Ljudi!
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2010
Poruka
195
Predpostavljam da većina onih koji su ovde ostavili svoj post je gledalo farmu.
Ja recimo jesam jednom odgledao 5-6 min. da vidim o čemu se tu radi, a onda još jednom isto toliko, jer nisam mogao da verujem da se tako nešto uopšte realizuje na TV-u, i iskreno ne vidim razliku sa još glupljim reality show-velikim bratom.
Postavlja se pitanja zašto ljudi to uopšte gledaju, ili očigledno na televiziji nema ama baš ništa iole interesantnije da potrošite vreme, ili je ljudska glupost i prostota najzad dostigla svoj vrhunac. Očigledno da se stvaraju neke nove vrednosti za mene nepojmljive. sorry
 
Član
Učlanjen(a)
09.02.2010
Poruka
1
Zaglupljivanje naroda

Što se tiče fraze iz naslova, mislim da je ona van pameti jer narod teško možeš zaglupiti. To bi bilo kao da kažeš da ribu u vodi treba oprati.
Sledeća primedba je bila da je farma skretanje pažnje sa stvarnih problema. A šta je onda Kosovo, Mladić ili veliki fudbalski događaji?
Po meni, ovaj serijal nam je otkrio tri tipa dominantnih karaktera u zemlji Srbiji:
- Prvi tip je osoba koja se ne čudi nego, blago rečeno šokira kada naiđe na nekoga kome prve misli posle ustajanja i poslednje misli pre spavanja nisu novac, finansije, materijalno i slično. To je osoba koja je spremna, bez ikakvih skrupula i moralnih kočnica da pređe preko leševa da bi stigle do evra, dinara ili dolara. Ta osoba ima toliko novaca, nekretnina i materijalnih dobara da nemaju vremena da ih koriste kao normalni ljudi pošto trka za sticanje još više pomenutih vrednosti ne prestaje do smrti. Njihova glavna uzrečica je "Ima se, može se". Iskreno, u meni se budi neka žalost kada ih vidim.
- Drugi tip je osoba koja je, blago rečeno prosečnih intelektualnih i umetničkih sposobnosti i smatra da je sasvim normalno da uhvati nekog poznatog frajera ili ribu, pojavi se sa njim ili njom u nekom realiti šou i postane poznata. Oni koji dolaze do tog statusa velikim radom i talentom su za nju gubitnici koji ne znaju sa kim i kada treba da se j....
U konkretnom slučaju mislim da je ovde veliki uticaj ambiciozne mame koja ima neke svoje neostvarene snove projektovane na ćerku i koja bi je, u cilju ispunjenja tih snova gurnula u krevet crnog đavola ako treba.
- Treći tip je jedva vidljivo svetlo u tunelu. To je tip koji je inteligentan, nezavisan i nepodložan srbovanju kad god je ugrožen. Materijalno mu nije primarna strana života a ako dođe vremenom potrošiće se na lepe i korisne stvari a ne na izazivanje ljubomore kod komšiluka kupovinom novog lava od gipsa za baštu.
Kod ovog tipa postoji samo jedan i to dosta veliki problem: prosečan Srbin ne voli kad mu saspeš surovu istinu u lice. Na primer, na pitanje "Da li osuđujete Mladića?" prosečan srbin vam nikada neće reći da ili ne. Uvek će njegov odgovor biti "a jel ti znaš šta su oni nama...". Međutim ako ga pitaš šta misli o nekom poznatom generalu iz Gabona ili Gornje Volte koji je tokom rata naredio da se pobije osam hiljada civila od kojih je većina bila žene i deca, reći će "Takvog bi trebalo obesiti za jaja!!".
Suma sumarum: dve stvari koje fale ovom tipu karaktera su TAKTIČNOST i DIPLOMATIJA.

Nadam se da nikog nisam uvredio na forumu.
Pozz
Nidža :thinking:
 
Natrag
Top