facebook

Član
Učlanjen(a)
17.07.2009
Poruka
3
Ako sam u facebook obrisao caskanje sa nekim projateljima .Sad me interesuje kako da vratim ono sto smo pisali u caskalju posto sam trazio opciju i nisam se mogao snadjem ako mozete pomagajte
 
Cupidon
VIP
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
5.207
IMA! Ima dodatak za mozzilu, ali da me ubiješ ako znam kako ze zove. Komplikovana je to procedura, s nekim copy/paste linkovima. Baš sam neki dan gledao na telki, ali je bilo nešto jako zapetljano. Uglavnom, poanta je da se chat koji ste izbrisali, tako može vratiti i pregledati!

P.S. ovo neka bude upozorenje onima koji varaju bračne supružnike ;)
 
Član
Učlanjen(a)
17.07.2009
Poruka
3
IMA! Ima dodatak za mozzilu, ali da me ubiješ ako znam kako ze zove. Komplikovana je to procedura, s nekim copy/paste linkovima. Baš sam neki dan gledao na telki, ali je bilo nešto jako zapetljano. Uglavnom, poanta je da se chat koji ste izbrisali, tako može vratiti i pregledati!

P.S. ovo neka bude upozorenje onima koji varaju bračne supružnike ;)

Ako neko zna ili se seti neka postavi kako
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Kod:
http://apps.facebook.com/firechm/

Ovo bi trebalo da je to, ali nisam probao da li stvarno radi :dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
17.07.2009
Poruka
3
Kod:
http://apps.facebook.com/firechm/
Ovo bi trebalo da je to, ali nisam probao da li stvarno radi :dntknw:



Provereno radi 10000% instalirao sam samo pratite upustva i nista lakse.Znaci sve sto neko napise precko facebook u caskanju modzilla pamti bez obzira dali ste obrisali caskanje .Ali morate se dopisivati preko modzille jer nepamti ako se caskanje vrsi preko Explorer PROVERENO
 
Član
Učlanjen(a)
26.11.2011
Poruka
3
Pozdrav
Jeste stara tema ali meni je sad aktuelna. Dodatni problem je sto jako malo znam o racunarima.
Pokusao sam pomocu gore navedenih saveta da povratim chat koji sam greskom obrisao a jako mi je vazan
zbog nekih poslovnih kontakata. Molim vas ako je neko u mogucnosti da mi posalje malo detaljnije kako da to ucinim.
Napominjem da sam jako tanak sa poznavanjem kompjutera. Najbolje da pocnete od: Ukljucis racunar tako sto stsines
najvece dugme na kucistu.
Ako neko ima volje i zivaca unapred mu se zahvaljujem.
 
Član
Učlanjen(a)
26.11.2011
Poruka
3
P.S.
Ako nekome treba bilo kakav savet ili pomoc vezana za alat - rucni ili elektro stojim na raspolaganju.
 
Natrag
Top