Član
Učlanjen(a)
24.09.2010
Poruka
18
Meni jedanput udarili blokadu na slanje PP-a na 2 ili 3 koliko se sećam -razlog:slanje linkova u preteranoj količini što je navodno uvredljivo,uznemirujuće i bla-bla-bla uz pretnju mogućeg brisanja naloga.

Pošto se tamo 99% zna da se ništa ne zna po pitanju blokade celokupnog profila...dan,par dana,možda trajno...
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2011
Poruka
15
šifru možeš samo resetirati preko mejla a što se tiće hakiranja najbliže sam došao saznanju u vezi soft. 007 facebook hack v.1 da ne radi ako ga ne kupiš jer onaj pass koji može svak naći te samo pusti da otvoriš program a nemoš ništa i triba ka saznati neki peteroznamenkasti pass koji je prava misterija i nema ga nigdi za nać.. e sad moje mišljenje je da taj program skupi tvoje podatke s kompa a imam i mišljenje da možda čak i funkcionira jer na nekim videima se vidi lik koji ukucava 5 znamenki u pass za otvorit program (pa sad nisam pametan, ako ima ko peteroznamenkasti pass nek mi javi na pp) al opet pinga sam facebook.com i savki put kad otpingam ima drugi proxy broj ili ti ip a u program moraš ukucati ip i to ostavlja dojam da je nemoguće hakirati fejs takovim nekim gotovim programima a možda se i varam! postoje nekakvi freezeri neznan točno što rade al ime mi govori kao da mu mogu smrznuti proxy tako da program uspije penetrirati u data base pa ako taj peteroznamenkasti pass otvara te funkcije u programu (ukoliko postoje te funkcije) onda je moguće! JEDINI SIGURNI NAČIN ZA HAKIRANJE JE VIRUS KEYLOGER KOJI TRIBA ZNATI PODESITI ILI TI PROGRAMIRATI A TO JE SAD TEMA O KOJOJ NEZNAN GOTOVO NIŠTA !!
ZATO I JESAM NA FORUMU DA NEŠTO NAUČIM.... pozdrav!
 
Član
Učlanjen(a)
03.09.2009
Poruka
103
JEDINI SIGURNI NAČIN ZA HAKIRANJE JE VIRUS KEYLOGER KOJI TRIBA ZNATI PODESITI ILI TI PROGRAMIRATI A TO JE SAD TEMA O KOJOJ NEZNAN GOTOVO NIŠTA !! ZATO I JESAM NA FORUMU DA NEŠTO NAUČIM.... pozdrav![/QUOTE je napisao(la):
Care jedini siguran nacin hack facebook ili drugog je palija preko ledja .


Koliko ti blokada traje na facebook .Trebala bi ti pisati kad se pokusas logovat.
 
Učlanjen(a)
13.12.2010
Poruka
126
Svi trenutni programi za hakovanje facebooka sto mozete naci na netu ne rade provjereno!Ima program koji kosta od 250$ do 300$ moj ga drug ima koji zivi u inostranstvu,ja pravo da vam kazem nisam vjerovao kada mi je rekao aj reko provali fejs od ovog jednog lika pa cu ti povjerovati stize password za minut ja sam ostao ovakav:???::???::???:
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2011
Poruka
15
" Svi trenutni programi za hakovanje facebooka sto mozete naci na netu ne rade provjereno!Ima program koji kosta od 250$ do 300$ moj ga drug ima koji zivi u inostranstvu,ja pravo da vam kazem nisam vjerovao kada mi je rekao aj reko provali fejs od ovog jednog lika pa cu ti povjerovati stize password za minut ja sam ostao ovakav:???::???::???: "

PA AKO TAJ PROGRAM POSTOJI ZNAĆI DA TI PROGRAMI POSTOJE A TO ŠTO KOŠTA 250-300$ NE ZNAĆI NIŠTA I MOJ FREND IMA MAX KOJI KOŠTA NEKOLIKO ILJADA EURA PA MISLIŠ DA GA JE PLATIA ?!! - JE K.... ODAKLE MU PARA ??
PA GA OPET IMA.. ZNAĆI AKO POSTOJI TAJ PROGRAM ONDA POSTOJI I NA NETU SAMO ŠTO MI SMRTNICI KOJI NISMO HAKERI I KOJI NEMAMO PARA NEMOŽEMO TEK TAKO DOĆI DO TOGA.. I JEBEN JA MATER SNOBOVIMA KOJI IMAJU PARA PA SE KURČE I NE ŽELE PODJELITI S DRUGIMA TAKVE STVARI KAO I ONIMA ŠTO TRAŽE PARE JER ZNANJE SE NE PRODAJE ONO TRIBA BITI DOSTUPNO SVIMA !!!!



" Svi trenutni programi za hakovanje facebooka sto mozete naci na netu ne rade provjereno!Ima program koji kosta od 250$ do 300$ moj ga drug ima koji zivi u inostranstvu,ja pravo da vam kazem nisam vjerovao kada mi je rekao aj reko provali fejs od ovog jednog lika pa cu ti povjerovati stize password za minut ja sam ostao ovakav:???::???::???: "

E I KAKO SE ZOVE TAJ PROGRAM ??
 
Natrag
Top